– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Tanie noclegi - Chwalowice koło Znojma (Chvalovice)

» » » » Chwalowice koło Znojma
Pokaż mapę noclegów - Chwalowice koło Znojma
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping
Gmina: Chwalowice koło Znojma (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
75 %
mob. +420 737 734 621 info@pivnicechvalovice.cz
Piwiarnia na boisku - domki letniskowe [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: Ve sportovním areálu ve vinařské obci Chvalovice, 7 km od Znojma. V blízkosti cyklostezky do Národního parku Podyjí i rakouského městečka Retz, vinné sklepy s možností degustací. K areálu přiléhá chovný rybník s možností rybolovu.
Zakwaterowanie: Sportovní areál s pěti 4-lůžkovými chatkami, v provozu v měsících 04-10. Na každé chatce je lednice a rychlovarná konvice. Společné sociální zázemí (WC + sprchy) 20 m od chatek. V areálu je stylová pivnice s velkou zastřešenou zahrádkou, největší dětské hřiště na znojemsku a víceúčelové hřistě s umělým povrchem (tenis, nohejbal, volejbal, košíková). Stravování je možné si domluvit ve 200 m vzdáleném penzionu.
Cena: Celá sezóna: 250 Kč/os/noc (děti do 6 let zdarma, 6-15 let 150 Kč/noc). Zapůjčení přímotopu 80 Kč/chata/noc. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku, povlečení, sprchy, venkovního grilu i udírny) a platí i při ubytování jen 1 osoby v chatce (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc. Slevy pro velké skupiny a školní výlety na více než 5 nocí. Možnost slevy při nevyužití povlečení. Platit je možné také kartou.
Notatki: Pro rezervaci termínu upřednostňujeme e-mailovou komunikaci.
Aktualizacja: 1 grudnia 2018 20 0 więcej informacji...
Gmina: Chwalowice koło Znojma (strona 1/1) Pokaż stronę: 1