– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Tanie noclegi - Kamenec

(część gminy Kaluża)

Pokaż mapę noclegów - Kamenec
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping
Część gminy: Kamenec (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
?? %
mob. +421 918 607 282 jan.kakuta@centrum.sk
Kompleks domkowi Kamex [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: V stredisku Kamenec na Zemplínskej Šírave, 50 m od vody. V blízkosti osady (200 m) sa nachádzajú bazény. Vinárske oblasti Tibava, Vinné a Pozdišovce.
Zakwaterowanie: Chatová osada s kapacitou 61 lôžok. 2-, 4-, 5- a 6-posteľové chatky. V každej chatke je chladnička, kuchynský kút s príslušným vybavením, skriňa a poschodové postele. Umývárky, sprchy s teplou vodou a WC sú spoločné a vzdialené asi 40 m. Před každou chatkou je stôl s lavicami. Osada je v prevádzke približne do polovice 10. mesiaca (podľa počasia).
Cena: Celá sezóna: 2-miestna chatka 18 EUR/chata/noc, 4-miestna 34 EUR/chata/noc, 5-miestna 42 EUR/chata/noc, 6-miestna 47 EUR/chata/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Povlečenie je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne). Možnosť telefonickej dohody.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja: 2 czerwca 2017 61 10 więcej informacji...
Część gminy: Kamenec (strona 1/1) Pokaż stronę: 1