– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domy noclegowe - Uście nad Łabą (Ústí nad Labem)

(hostele)

Pokaż mapę domów noclegowych - Uście nad Łabą
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping
Miasto: Uście nad Łabą (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
67 %
mob. +420 724 889 750 posled.svetlana@seznam.cz
Dom noclegowy Děčínská [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: V Ústí nad Labem, v části Střekov. Zastávka MHD přímo vedle ubytovny. Centrum města 3,5 km. Nedaleko se nachází výletní areál Větruše (rozhledna, bludiště, nová lanovka), ZOO Ústí nad Labem (2 km), zámek a pivovar Velké Březno, hrad Střekov. Vlaková stanice Ústní nad Labem hlavní nádraží 2 km.
Zakwaterowanie: V roce 2014 nově zrekonstruovaná ubytovna s kapacitou 40 osob v 18 pokojích. Pokoje jsou 2- a 3-lůžkové, každý pokoj je vybaven základním nábytkem a umyvadlem. Na patře jsou společné WC, sprchy a kuchyňka. Za poplatek je možné si zapůjčit 3 TV.
Cena: Celoročně: 250 Kč/os/noc. Cena je konečná (obsahuje veškeré poplatky, DPH i povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Pokud jsou volné pokoje, zájemce ubytováváme vždy do samostatného pokoje (soukromí zaručeno).
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja: 2 kwietnia 2019 40 0 więcej informacji...
Miasto: Uście nad Łabą (strona 1/1) Pokaż stronę: 1