NoclegiTanie.net - Największy katalog tanich noclegów w Czechach, na Słowacji i na œwiecie
Chcete reklamu na tomto místě?
tanie noclegi
Czechy - noclegi Morawy i Œlšsk - noclegi Słowacja - noclegiTanie noclegi koło basenów termalnych Horné Saliby

Wyœwietl mapę noclegów koło basenów termalnych Horné Saliby
Teren wypoczynkowy: Kšpielisko termalne Horné Saliby (Strona 1/1)Pokaż stronę: 1
99.5 %Dom noclegowy Anna Zuberecová, Galanta
Zbiornik Krážová / Kšpielisko termalne Galandia / Kšpielisko termalne Horné Saliby / Kšpielisko termalne Vincov les Pokazać na mapie
Telefonmob. +421 903 405 677 zavlahy@zuberec-plasty.sk
Położenie: V Galante, v tichom prostredí neďaleko centra a cca 800 m od termálneho kúpaliska Galandie (pozor, aktuálne je mimo prevádzky!). Okrem toho v blízkosti Galanty sú ďalšie termálne kúpaliská: Vincov les (od Galanty 6 km), Horné Saliby (7 km).

Nocleg: Útulná ubytovňa rodinného typu (klienti sa u nás cítia ako doma) v 4 izbách celkom pre 11 osôb (2+2+3+4 lôžka). Ubytovňa je zrekonštruovaná, má plastové okná, plávajúcu podlahu, dlažbu. Spoločná kuchynka s kompletným vybavením (2x chladnička, mikrovlnka, plynový sporák), spoločenská miestnos (TV, sedacia súprava, krbové kachle), WiFi internet, soc. zariadenie (3x WC, 2x sprcha). Posedenie. Parkovanie pred ubytovňou aj v areáli zdarma. V objekte sa nachádzajú thajské masáže s terapeutkami z Thajska.

Cena: Celoročne okrem Silvestra a Vežkej noci: 1 noc 12 EUR/os (iba 1 osoba v 2-lôžkovej izbe 15 EUR), 2 a viac nocí 10 EUR/os/noc (iba 1 osoba 15 EUR/noc), dlhodobejšie ubytovanie (pracovné skupiny) dohodou. Vežkonočné sviatky a Silvester: 15 EUR/os/noc, min. 3 noci, min. 6 osôb. Psík 2,50 EUR/noc. Poplatok mestu Galanta 0,50 EUR/os/noc. Nič iného sa nepripláca (v cene je aj uterák, hygienické potreby, postežné prádlo, WiFi pripojenie). Pre klientov LacneUbytovanie.net zžava 15 %! Specjalna oferta tylko dla goœci strony NoclegiTanie.net!Przedstawione ceny sš redukowane w porównaniu do regularnych cen zakwaterowania.
Właœciciel zakwaterowania gwarantuje te ceny dla odwiedzajšcych strony NoclegiTanie.net (LevneUbytko.net).
Jeœli chcesz zniżki, powiedzieć, że przyszedłeœ z strony NoclegiTanie.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

Dodatkowe informacje: Płatna reklama.

więcej info...Aktualizacja: 2 paŸdziernika 2017   Liczba łóżek: 11 Łóżka z dostępem bez barier: ?

- %Ranczo Jezioro Srebrne, Galanta
Zbiornik Krážová / Kšpielisko termalne Galandia / Kšpielisko termalne Horné Saliby / Kšpielisko termalne Vincov les Pokazać na mapie
Telefonmob. +421 910 915 915 (ubytovanie), +421 917 049 449 (jazdecká škola) rancgalanta@rancgalanta.sk
Położenie: Pri ceste medzi Galantou a obcou Nebojsa, v smere na Sereď. Objavte lužné lesy a vodný mlyn v okolí Tomášikova, romantické cestičky popri Váhu, člnkovanie na vodnom diele Kaskády. Aquapark Galandia (celoročne) 2 km, kúpalisko Vincov les 5 km. Kone, kovboji, saloony, krotenie býkov, rodeo, indiáni, teepee, ohňová show - všetko zažijete na ranči. Naučíte sa jazdi na koni, stara sa o kone, chyta ryby.

Nocleg: Ranč s kapacitou 60 postelí v 2-, 3- a 4-postežových izbách s možnosou prístelky (jednoducho zariadené nábytkom vo westernovom štýle z dreveného masívu). Spoločné toalety a kúpežne, 2x denne čistené. WiFi internet. Detské ihrisko. Otvorené ohnisko + gril. Parkovanie v areáli. Western bar s terasami (80 stoličiek). Miestnosti na prenájom - rodinné alebo firemné akcie (biliard, stolný futbal, šípky a barový pult). Sprostredkujeme spoločenské akcie vrátane cateringu. V areáli ranču 2 jazerá: 0,7 ha na športový rybolov (kapre, šuky, jesetery, biele ryby) + 0,3 ha na výlov (kapre, pstruhy).

Cena: Ranč: celoročne 12,5 EUR/os/noc (iba jedna osoba 17,5 EUR/noc), pes 3 EUR/noc, min. 2 osoby na 2 noci. Cena je konečná (v cene je aj miestny turistický poplatok).

więcej info...Aktualizacja: 1 listopada 2017   Liczba łóżek: 60 Łóżka z dostępem bez barier: 0

- %Dom noclegowy Sante, Šoporňa
Zbiornik Krážová / Kšpielisko termalne Galandia / Kšpielisko termalne Horné Saliby / Diakovce Pokazać na mapie
Telefonmob. +421 907 738 881 ubytovnasante@ubytovnasante.sk
Położenie: Na konci obce Šoporňa, z dialnice Nitra - Trnava smerom do Šale. Galanta (aquapark Galandia), Šaža 12 km, Trnava, Nitra 25 km (dialnica), Sereď 8 km, Sládkovičovo 20 km. Do všetkých týchto miest je denne priame autobusové spojenie z obce! 1 km vodné dielo Krážova nad Váhom (rybolov, kúpanie, vodné športy). Do 1 km rekondičné sanatórium (bazén, masáže, sauny, tenisové kurty). 15 km termálne kupaliská Diakovce a Horné Saliby (s celoročnou prevádzkou), 20 km Vincov les.

Nocleg: Ubytovňa pre turistov, robotníkov a obchodných cestujúcich. Ubytovňa je po komplexnej rekonštrukcii, uzavretý parkovací dvor. Na prízemí sa nachádzajú 2-postežové izby a spoločné sprchy a toalety zvl᚝ pre mužov a ženy. Na poschodí sú bunky, každú bunku tvoria 2 izby (3- a 4-lôžkové) so spoločnou sprchou a WC. Spoločná kuchyňa a spoločenská miestnos. Zariadené novým nábytkom. Kapacita ubytovne je 95 osôb.

Cena: Celoročne: 1-2 noci 9 EUR/os/noc, 3-5 nocí 8 EUR/os/noc, 6-9 nocí 7 EUR/os/noc, 10 nocí a viac 6 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.

więcej info...Aktualizacja: 1 sierpnia 2014   Liczba łóżek: 95 Łóżka z dostępem bez barier: 0

- %Dom noclegowy, Galanta
Zbiornik Krážová / Kšpielisko termalne Galandia / Kšpielisko termalne Horné Saliby / Kšpielisko termalne Vincov les Pokazać na mapie
Telefon+421 317 802 564, +421 317 802 019, mob. +421 910 936 903 sszga@mail.t-com.sk
Położenie: V Galante, hneď vedža termálneho akvaparku Galandia, v Dome športu.

Nocleg: Turistická ubytovňa s kapacitou 40 lôžok. Izby sú 2-, 3-, 4- a 5-postežové, so spoločným soc. zariadením. K dispozícii je aj apartmán s 1-, 2- a 3-postežovou izbou a vlastnou kúpežňou. V areáli sú návštevníkom k dispozícii aj futbalový štadión (trávnatá plocha aj ihrisko s umelou trávou 3. generácie), športová hala (futbal, hádzaná, 4 kurty na bedminton, 250 miest na sedenie pre divákov), kolkáreň, stolný tenis, sauna, posilovňa. Počas športových akcií je otvorený aj bufet. Ubytovňa je v správe mestkej organizácie, ktorá prevádzkuje všetky športoviská v Galante.

Cena: Celoročne: izby 7,50 EUR/os/noc (iba 1 osoba na izbe alebo iba na 1 noc 11,62 EUR/os/noc), apartmán 9,96 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj postežnej bielizne) a platné pri ubytovaní min. 2 osôb na min. 2 noci. Specjalna oferta tylko dla goœci strony NoclegiTanie.net!Przedstawione ceny sš redukowane w porównaniu do regularnych cen zakwaterowania.
Właœciciel zakwaterowania gwarantuje te ceny dla odwiedzajšcych strony NoclegiTanie.net (LevneUbytko.net).
Jeœli chcesz zniżki, powiedzieć, że przyszedłeœ z strony NoclegiTanie.net (LevneUbytko.net).
If entrepreneur of accommodation don

więcej info...Aktualizacja: 1 czerwca 2014   Liczba łóżek: 40 Łóżka z dostępem bez barier: 0

85 %Termalny basen Diakowce - schronisko i kemping, Diakovce
termálne kúpalisko Diakovce / Kšpielisko termalne Horné Saliby / Zbiornik Krážová / Kšpielisko termalne Galandia / Dolina Dunaju Pokazać na mapie
Telefonmob. +421 948 644 864, +421 948 248 238 parkanyova@retrothermaldiakovce.eu
Położenie: Priamo v areáli termálneho kúpaliska Diakovce, 8 km od okresného mesta Šaža, mezi obcemi Diakovce a Horné Saliby. Aquapark Galandia Galanta 10 km. Na kúpalisku v Diakovcích je vežký rekreačný bazén a detský bazén, bazény sú napúšané termálnou vodou z prameňa, ktorý vyviera z hĺbky 780 m.

Nocleg: Kemp na kúpalisku. V areály je reštaurácia Hviezda, rýchle občerstvenie Damila, predajňa potravín. Futbalové, volejbalové, detské ihrisko a ihrisko na plážový volejbal. Kemp: spoločná kuchynka a práčovňa, el. prípojky, soc. zariadenia. Turistická ubytovňa Jasná (80 lôžok): 2- až 3-postežové izby (prístelky), spoločné WC a sprchy, vybavená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, dvojplatnička), spol. miestnos s TV, posedenie pred ubytovňou. Drevené chatky (12x): v každej sú 2 vážandy (+ prístelky), chladnička, umývadlo, terasa. Okále (6x): v každom je spálňa (2 vážandy, 2 rozkladacie kreslá), kuchyňa, kúpežňa, terasa. Kemp je v prevádzke od 15.06. do 15.09.

Cena: Kemp: stan pre 2 osoby 4,50 EUR/noc, vežký stan 5,50 EUR/noc, osoba 3 EUR/noc (diea do 15 rokov 1,5 ERU/noc), elektrina 3,5 EUR/noc. Turistická ubytovňa Jasná: 2-postežová izba 15 EUR/izba/noc, 3-postežová 20 EUR/izba/noc. Chatka: malá 25 EUR/chata/noc, vežká 27 EUR/noc. Okál: 40 EUR/okál/noc. Rekreačný poplatok 0,16 EUR/os/noc. Ceny mimo sezónu platia aj pri ubytovaní iba na 1 noc, v hlavnej sezóne (1.7.-31.8.) pri ubytovaní na 3 a viac nocí (pri ubytovaní iba na 1 noc príplatok 50 %). Ceny sú vrátane postežnej bielizne.

więcej info...Aktualizacja: 1 wrzeœnia 2013   Liczba łóżek: 150 Łóżka z dostępem bez barier: ?

Teren wypoczynkowy: Kšpielisko termalne Horné Saliby (Strona 1/1)Pokaż stronę: 1

M e n u
Wstęp - noclegi
Czechy
Morawy i Œlšsk
Słowacja
Ukraina
Polska
Węgry
Szukaj
Plany wycieczek
Noclegi na œwiecie
Ogłoszenia
O projekcie
Kontakt

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

L o g o w a n i e
Logowanie się
Nowy użytkownik

J a k o œ ć
Jakoœć to nasz cel!
Czy znalazłeœ
nieœcisłoœć?
Poinformuj admina

F a c e b o o k

W s p ó ł p r a c a
Hiking.Sk

Duše Karpat

Linki

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil