– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pola namiotowe w Kraju Pilzneńskim

(pola biwakowe)

» » Kraj Pilzneński
Noclegi » Czechy » Kraj Pilzneński » pola namiotowe
Wybierz zakwaterowanie tylko z powiatu:
  • Domażlice (0)
  • Klatowy (1)
  • Pilzno Południe (0)
  • Pilzno Miasto (0)
  • Pilzno Północ (0)
  • Rokycany (0)
  • Tachov (0)
Pokaż mapę pól namiotowych w Kraju Pilzneńskim
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping
Region: Kraj Pilzneński (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
?? %
mob. +420 720 462 502 paulinalouka@seznam.cz
Pole biwakowe Paulina louka [Powiększ - nowe okno]
10 0
Lokalizacja: Na Šumavě, mezi obcemi Rejštejn a Čeňkova Pila (cca 2 km od Čeňkovy Pily). Na překrásné romantické louce hned vedle řeky Otavy. Ideální místo pro prohlídku Povydří a cyklovýlety po CHKO Šumava.
Zakwaterowanie: Základna s možností stanování i ubytování ve srubu. K dispozici WC, umyvárna, pitná voda, možnost rozdělání ohně, popelnice. Ideální místo pro klidnou dovolenou. Na louku smí vjet pouze kola (zákaz vjezdu motorových vozidel). Parkování možné na cca 1 km vzdáleném malém parkovišti. Srub: Srub je vybaven kuchyňkou, kamny na dřevo, plynovým vařičem, svítí se PB lampou nebo svíčkami, spí se na dvou postelích a široké palandě (pohodlně pro 6 dospělých lidí) nebo na karimatce na zemi. Srub pojme max. 10 osob. Srub je pro veřejnost k dispozici jen mimo letní prázdniny (i přes zimu).
Cena: Stan pro 2 osoby 30 Kč/noc, pro více osob 45 Kč. Stan velký (i Tee-pee) 60 Kč. Nocležné za osobu 20 Kč. Přespání pod širákem 30 Kč (včetně nocležného). Poplatek MÚ Rejštejn 8 Kč/os/noc (jen osoba starší 18 let). Srub: 1-2 osoby 150 Kč/srub/noc, 3-4 osoby 200 Kč/srub/noc, 5 a více osob 250 Kč/srub/noc.
Aktualizacja: więcej informacji...
Region: Kraj Pilzneński (strona 1/1) Pokaż stronę: 1