– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Noclegi na końcu świata

» noclegi na końcu świata
Pokaż mapę noclegów
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping

Noclegi na końcu świata według regionów

mapa
Noclegi na końcu świata - Dolny Śląsk (0x)Noclegi na końcu świata - Województwo Opolskie (0x)Noclegi na końcu świata - Województwo Śląskie (0x)Noclegi na końcu świata - Małopolska (0x)Noclegi na końcu świata - Podkarpacie (1x)Noclegi na końcu świata - Jawaryn-Moszon-Szopron (0x)Noclegi na końcu świata - Komárom-Ostrzyhom (0x)Noclegi na końcu świata - Peszt (0x)Noclegi na końcu świata - Nowograd (0x)Noclegi na końcu świata - Hewesz (0x)Noclegi na końcu świata - Borszod-Abow-Zemplin (0x)Noclegi na końcu świata - Hajdu-Bihar (0x)Noclegi na końcu świata - Sabolcz-Satmar-Bereg (0x)Noclegi na końcu świata - Zakarpacie (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Koszycki (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Preszowski (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Żyliński (1x)Noclegi na końcu świata - Kraj Trenczyński (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Bańskobystrzycki (1x)Noclegi na końcu świata - Kraj Nitrzański (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Trnawski (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Bratysławski (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Ujski (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Karlowowarski (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Pilzneński (0x)Noclegi na końcu świata - Praga (0x)Noclegi na końcu świata - Czechy Środkowe (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Wysoczyzna (0x)Noclegi na końcu świata - Czechy Południowe (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Liberecki (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Kralowohradecki (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Pardubicki (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Wysoczyzna (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Ołomuniecki (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Morawsko-śląski (0x)Noclegi na końcu świata - Kraj Zliński (0x)Noclegi na końcu świata - Morawy Południowe (0x)
Noclegi na końcu świata (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
?? %
mob. +380 962 767 440 boutiquevillaprovence@gmail.com
Pensjonat Willa Provence [Powiększ - nowe okno]
14 0
Lokalizacja: Na polosamotě Jasiň u malé vesničky Bukovynka, na krásné louce s výhledem v jihozápadní části Skolivských Beskyd. Příjezd osobním autem z obce Nyžně Vysocke (sem pěkný asfalt) 12 km po nekvalitní cestě. Složitější dopravu vyvažuje horský klid zcela bez turistů a poznání života zapadlé ukrajinské vísky. U penzionu je vlastní malý lyžařský vlek. Možnost domluvení odvozu.
Zakwaterowanie: Vkusně provedený penzion s nádechem francouzského luxusu na konci světa. Penzion má kapacitu 12-14 lůžek v 6 kvalitně vybavených pokojích s pěknými výhledy do okolní přírody. Pokoj Standard má koupelnu na chodbě, pokoje Pololux a Deluxe mají vlastní koupelnu na pokoji. V penzionu je velká společenská místnost sloužící i jako restaurace. WiFi připojení k Internetu. Před penzionem je rozlehlý travnatý pozemek s velkým altánkem.
Cena: Léto: pokoj Standard 800 UAH/pokoj/noc, pololux 1.000 UAH/pokoj/noc, Deluxe 1.400 UAH/pokoj/noc. Snídaně 50 UAH, oběd 130 UAH, večeře 120 UAH. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platné při ubytování na 2 a více nocí.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja: 2 października 2018 więcej informacji...

?? %
mob. +40 770 430 502, +40 786 868 990, +40 753 657 839 info@podinaresort.com
Hotel Podina Resort [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: V centru malé vesničky Ungureni v Maramureši a v podhůří hor Muntii Lapusului, na konci údolí i asfaltové silnice vedoucí z 13 km vzdálené obce Rogoz. Centrum zdejšího kraje, městečko Targu Lapus 18 km. V okolí jsou vesnice s dřevěnými kostely a zachovalými tradicemi i široké možnosti turistických výletů do hor.
Zakwaterowanie: Hotelový komplex postavený v roce 2015, v duchu kombinujícím historické i moderní materiály. V hotelu jsou 2-lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybavené ručně vyráběným nábytkem od místního řemeslníka, v každém je vlastní koupelna, TV, WiFi internet i balkón. V hotelu je vlastní restaurace (kapacita až 140 osob) s barem a pizzérií. Dětské hřiště. Hlídané parkoviště.
Cena: Ceny zahrnují snídani! Sezóna: 2-lůžkový pokoj 220 lei/pokoj/noc, skupiny studentů 180 lei/pokoj/noc. Mimosezóna: 2-lůžkový pokoj 180 lei/pokoj/noc, skupiny studentů 150 lei/pokoj/noc. Přistýlka pro děti 20 lei/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Notatki: Jazyky: angličtina, rumunština. Płatna reklama.
Aktualizacja: 2 kwietnia 2018 więcej informacji...

?? %
+40 265 714 399 reservations@valeaverde.com
Ekologiczny resort Valea Verde [Powiększ - nowe okno]
107
Lokalizacja: V malinké autentické transylvánské vesničce Cund, schované v malebných kopcích 28 km od Sighişoary (UNESCO). V blízkém okolí možnost navštívení sýrové farmy i vinařství. Mírně zvlněný terén je vhodný pro toulky na kolech.
Zakwaterowanie: Netradiční venkovský eko-resort s komfortním ubytováním, vyhlášenou restaurací, rybníčkem a relaxační zahradou. Ubytování je možné ve 4 apartmánech přímo v areálu a v několika renovovaných starých saských farmářských domech rozptýlených po celé vesničce. Každý druh ubytování má vlastní koupelnu, TV, WiFi a je zařízen v rurálním stylu. Menší rybník s možností koupání.
Cena: Vesnické apartmány: 75-90 EUR/apartmán/noc (podle druhu apartmánu, max. 2-4 osoby). Valea Verde apartmány: 2-lůžkový 100 EUR/apartmán/noc, 3-lůžkový 110 EUR/noc. Venkovské domy: Johann (2 osoby) 90 EUR/dům/noc, Bierzahn (4 osoby) 90 EUR/dům/noc, Kartmann (8 osob) 120 EUR/noc, Samways (8 osob) 150 EUR/dům/noc. Snídaně 9,50 EUR, oběd (2 chody) 15 EUR, večeře (3 chody) 25 EUR. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Zapůjčení horského kola 8 EUR/den.
Notatki: Jazyky: angličtina, němčina, rumunština. Płatna reklama.
Aktualizacja: 2 kwietnia 2019 więcej informacji...

?? %
+381 63 123 3815 (SRB), +49 1577 680 7915 (GER) sokobanja@web.de
Pensjonat Milevkini Dvori [Powiększ - nowe okno]
8
Lokalizacja: V srbských Karpatech, v kraji tzv. Srbského Toskánska, v malé vesničce Mužinac pod horou Rtanj, 12 km od lázeňského a rekreačního střediska Sokobanja (nad městem hrad, vodopád atd.). Od hlavní silnice k ubytování vede 7 km dlouhá odbočka s dobrým asfaltovým povrchem. Klidné místo v přírodě, ideální pro odpočinek od ruchu měst.
Zakwaterowanie: Malý moderní rodinný penzionek, vytvořený z tradiční venkovské usedlosti. Ubytování provozují Němci, dobře se tu dorozumíte i anglicky. V penzionku jsou čtyři 2-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou, WiFi a TV. Dvůr s rozkvetlou zahradou a venkovním bazénem. Jacuzzi, sauna. Ubytování je v provozu přes letní sezónu (měsíce 05-09).
Cena: Celá sezóna: 2-lůžkový pokoj 50 EUR/pokoj/noc, min. 3 noci. Cena zahrnuje bohatou snídani!
Notatki: Jazyky: angličtina, němčina, srbština. Odkaz do mapy je přesný. Płatna reklama.
Aktualizacja: 2 sierpnia 2019 więcej informacji...

?? %
mob. +421 903 829 667 info@marekovdvor.sk
Gospodarstwo agroturystyczne Marekow dwor [Powiększ - nowe okno]
12 0
Lokalizacja: Na lazoch na samote u osady Sedmák v lokalite Vrchy vo Veporských vrchoch, 600 m od červene značenej hrebenovky. Vrchy je označenie pre tri vysoko položené horské obce Sihla, Lom nad Rimavicou a Drábsko. Autobusová zastávka Drábsko-Sedmák 1,3 km. V zime tu panujú drsné podmienky (stáva sa, že farma nie je dostupná autom, niekedy ani pešo).
Zakwaterowanie: Malé gazdovstvo rodiny Marekovcov. Na gazdovstve nájdete kone (jazdecké služby), kravy (produkcia mlieka a syrov) a iné drobné zvieratá (kozy, mačky, psy,...). Súčasťou domu (drevenice) sú dve 4-lôžkové izby. Ponúkame tiež záhradný domček pre 4 osoby s vlastným sociálnym zariadením. Poskytujeme služby aj hosťom, ktorí nie sú u nás ubytovaní. Jazdenie, ochutnávka syrov, exkurzie po gazdovstve, posedenie v prírode. Sezóna trvá v mesiacoch 05-10, v zime gazdovstvo funguje v obmedzenom režime a ubytovanie neposkytujeme. Gazdovstvo vzniklo v roku 1999.
Cena: Leto (mesiace 05-10): 9 EUR/os/noc (deti 0-3 rokov 4,50 EUR/os/noc). Ceny sú garantované pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe, aj iba na 1 noc. Povlečenie aj uteráky sú v cene. Stravovanie: plná penzia 19 EUR, polopenzia 13 EUR, deti do 6 rokov zdarma. Oferta specjalna tylko dla gości NoclegiTanie.net (LevneUbytovani.net)!
Notatki: Marekov dvor sa niekedy nesprávne uvádza aj ako farma, ekofarma alebo ranč.
Aktualizacja: 1 sierpnia 2019 więcej informacji...

?? %
mob. +421 903 117 599, +421 918 575 364 jancova.chata@gmail.com
Agroturystyka i Pensjonat Na Końcu Świata [Powiększ - nowe okno]
27 0
Lokalizacja: Na polosamote v tichom prostredí Kysuckých Beskýd, nad dedinou Vychylovka, medzi osadami Janíkovci a Mazúrovci, v mieste s krásnym výhľadom. Príjazd k areálu je po prudkej spevnenej lesnej ceste. Skanzen Vychylovka (múzeum, lesná železnica) 2,8 km. Nová Bystrica (Slovenský orloj) 8 km. Možnosť turistických trás do okolitých hôr (Rycierova hora, Przegibek, Veľká Rača).
Zakwaterowanie: Gazdovský dvor s turistickým penziónom, chatkami, reštauráciou a s rozľahlým pozemkom s rančom a rybníkom, s celoročnou prevádzkou. Penzión: 3 izby (2x2, 1x3 lôžka). Zrubové chaty (2x): v každej je 8 lôžok + možnosť 2 prísteliek. Útulná reštaurácia (cez víkendy aj pre neubytovaných), možnosť raňajok, obedov aj večerí. V areáli je zastrešená koliba s posedením, vonkajším krbom a grilom, možnosť parkovania. Miesto je obľúbené oslavy a spoločenské akcie.
Cena: Leto: penzión 10 EUR/os/noc, zrubová chata 55 EUR/chata/noc. Zima: penzión 12 EUR/os/noc, zrubová chata 80 EUR/chata/noc.
Aktualizacja: 1 grudnia 2016 więcej informacji...

?? %
mob. +48 506 256 979 (chatař), +48 503 157 840 (Jan Hasior) mydlanebanki@gmail.com
Schronisko Na Końcu Świata [Powiększ - nowe okno]
15 0
Lokalizacja: V Nízkých Beskydech, na samotě 1,5 km od odlehlého nádraží Lupków. Lupkowské nádraží je od roku 2011 mimo provoz, dříve odtud vedlo spojení jak do polského vnitrozemí, tak do slovenského města Medzilaborce. Z Medzilaborců je nejlépe se dopravit autobusem do obce Paľota a odtud pěšky asi 8 km přes Lupkovský průsmyk.
Zakwaterowanie: Skromná dřevěná chata s jedinečnou atmosférou pro přenocování turistů. Po celý rok je obývaná svérázným chatařem. Kuchyně s krbem pro přípravu vlastních jídel. Spí se ve vlastních spacácích na matracích v podkroví. Chata je bez elektřiny a tekoucí vody, svítí se svíčkami a petrolejkami, voda se nusí ze studny. K dispozici je koupelna s vanou, ale bez tekoucí vody (tu je třeba nutné si přinést a ohřát v kuchyni). Suchý záchod je mimo chatu. Mimo Silvestr se na chatě nedělají rezervace.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 15 zł/os/noc (ve vlastním spacáku).
Notatki: Jazyky: polština, angličtina.
Aktualizacja: 1 sierpnia 2014 więcej informacji...
Noclegi na końcu świata (strona 1/1) Pokaż stronę: 1