– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Tanie noclegi - Liptowska Tepliczka (Liptovská Teplička)

» » » » Liptowska Tepliczka
Pokaż mapę noclegów - Liptowska Tepliczka
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping
Gmina: Liptowska Tepliczka (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
?? %
Bacówka Andrejcowa [Powiększ - nowe okno]
40 0
Lokalizacja: Na hřebeni východní části Nízkých Tater, pod vrcholem Andrejcová, asi 3 hodiny pěšky z Královy hole směrem na Čertovicu. Nejkratší přístup z civilizace je pěšky z obce Pohorelá 2 hod. nebo ze severu z dědiny Liptovská Teplička 3.40 hod.
Zakwaterowanie: Obhospodařovaná turistická útulna, otevřená je pro každého dobrého člověka non-stop. Kapacita chaty je max. 30-40 nocležníků, spí se na matracích, nutný je vlastní spacák. Možnost postavení stanu vedle útulny. V sezóně na chatě přebývá i hospodář a poskytuje další doplňkové služby - základní občerstvení (vychlazené pivo, kofola, polévka, párky apod.), prodej map a suvenýrů, poskytování informací a první pomoci. Služby hospodáře fungují od 1.7. do 15.9. denně, mimo toto období jen občas. Rezervace místa v chatě není možná. Pramen pitné vody (Zimná voda) je 15 m od útulny.
Cena: Přenocování je bezplatné.
Aktualizacja: 1 sierpnia 2015 więcej informacji...
Gmina: Liptowska Tepliczka (strona 1/1) Pokaż stronę: 1