– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Tanie noclegi - Małe Svatonowice (Malé Svatoňovice)

» » » » Małe Svatonowice
Pokaż mapę noclegów - Małe Svatonowice
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping
Gmina: Małe Svatonowice (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
?? %
+420 499 829 724, mob. +420 737 166 780 svatonovice@bpakademie.cz
Szkolne Schronisko Młodzieżowe BPA [Powiększ - nowe okno]
175 0
Lokalizacja: V Malých Svatoňovicích 1 km od vlakového nádraží (trať Trutnov-Jaroměř). Obchody, restaurace a muzeum na náměstí, 300 m od ubytovny. V areálu školy je sportovní hala, tělocvična, tenisový a volejbalový kurt, sauna, fitcentrum, atletický stadion s hřištěm. V sousedství areálu je koupaliště Malé Svatoňovice.
Zakwaterowanie: Ubytovna školy s kapacitou 175 lůžek v 2- až 3-lůžkových pokojích ve 3 budovách. Dva objekty jsou vybaveny společným soc. zařízením na podlaží, ve třetí budově jsou apartmány se sociálním zařízením společným pro max. dva 3-lůžkové pokoje. V každé budově je společná kuchyňka, společenská místnost s TV, videem a příjmem ze satelitu. Stoly na stolní tenis, kulečník, stolní fotbal a šipky.
Cena: Pokoje se společným soc. zařízením: 3 a více nocí 180 Kč/os/noc. Pokoje v apartmánu: 3 a více nocí 220 Kč/os/noc. Rekreační poplatek obci Malé Svatoňovice 7 Kč/os/noc. Nic jiného se nepřiplácí (v ceně je i povlečení). Ceny jsou platné celoročně. Přijímáme jen skupiny 3 a více osob na 3 a více nocí!
Notatki: Fotografie interiérů pochází z apartmánů.
Aktualizacja: 1 maja 2014 więcej informacji...
Gmina: Małe Svatonowice (strona 1/1) Pokaż stronę: 1