– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Tanie noclegi - Rybnica Leśna

» » » » Rybnica Leśna
Pokaż mapę noclegów - Rybnica Leśna
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping
Gmina: Rybnica Leśna (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
?? %
+48 748 424 883 andrzejowka@andrzejowka.com.pl
Schronisko Andrzejówka [Powiększ - nowe okno]
38 0
Lokalizacja: V Polsku v Javořích horách (polsky Góry Suche), v sedle Třech dolin (Przełęcz Trzech Dolin) mezi obcemi Rybnica Leśna, Sokolowsko a českou hranicí (Broumovský výběžek). Hraniční hora Ruprechtický Špičák (880 m) 3,5 km. Nejbližší česká obec Ruprechtice 7 km po turistické značce, české město Meziměstí (vlaková zastávka) 10 km. Chata leží na hranici CHKO (Park Krajobrazowy Sudetów Wałbrzyskich). U chaty jsou lyžařské vleky a v okolí jsou trasy pro běžkaře.
Zakwaterowanie: Dřevěná turistická chata s celoročním provozem a kapacitou 38 lůžek (pokoje 2x2, 3x4, 2x5, 2x6 lůžek). V chatě je bufet (po objednávce předem je možnost plné penze). Chata byla postavena v roce 1933, má stylový interiér a specifickou horskou atmosfréru.
Cena: Celoročně: 1-2 osoby 30 zł/os/noc, 3-19 osob 25 zł/os/noc, 20 a více osob 20 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt. Je možné platit i českými korunami.
Notatki: Personál chaty dobře rozumí česky.
Aktualizacja: więcej informacji...
Gmina: Rybnica Leśna (strona 1/1) Pokaż stronę: 1