– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schroniska górskie w Pogórzu Ondawskim

(schroniska turystyczne)

» Pogórze Ondawskie
Noclegi » Pogórze Ondawskie » schroniska górskie
Pokaż mapę schronisk górskich w Pogórzu Ondawskim
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping

Najwyżej położone schroniska górskie w Pogórzu Ondawskim

  1. 425 m: Schronisko górskie Mjr. Kukorelli, Hermanowce nad Toplą
Teren rekreacyjny: Pogórze Ondawskie (strona 1/1) Pokaż stronę: 1
?? %
+421 574 492 683, mob. +421 905 654 177 chatakukorelli@gmail.com
Schronisko górskie Mjr. Kukorelli [Powiększ - nowe okno]
70 0
Lokalizacja: V krásnom prostredí Slanských vrchov priamo na trase modrého turistického chodníka, v prírodnej rezervácii Hermanovské skaly, 2,5 km nad dedinou Hermanovce nad Topľou. Pod najvyššom vrcholom Slanského pohoria Šimonka (1.092 m), z ktorého je krásny panoramatický výhľad. V blízkosti je Údolie obrov (najväčší skalný útvar v Slanských vrchoch). Chata je prístupná aj autom po lesnej ceste. Do pol hodiny sú autom dostupné: vodná nádrž Domaša, Kapušianský hrad, zrúcanina hradu Čičava.
Zakwaterowanie: Turistická chata s kapacitou 70 lôžok v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením. V chate je aj apartmán pre 2 osoby s vlastnou kúpeľňou a WC. Reštaurácia s bufetom pre 70 osôb. Slovenská miestnosť - spoločenská miestnosť pre 30 osôb s krbom. Konferenčná miestnosť pre 40 osôb. Bazén s dľžkou 22 metrov, otvorený v prípade pekného počasia (po náročnej turistike odporúčame relax v bazéne s pivom alebo Kofolou v ruke). Zastrešený altánok s grilom.
Cena: 8 EUR/os/noc, deti 6 EUR/os/noc. Polpenzia 6 EUR. Bazén pre ubytovaných zdarma.
Aktualizacja: więcej informacji...
Teren rekreacyjny: Pogórze Ondawskie (strona 1/1) Pokaż stronę: 1