– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko górskie Stary urząd celny, Górny Marszów - Górne Alberzyce

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Schronisko górskie Stary urząd celny (745 m), Górny Marszów - Górne Alberzyce

Schronisko górskie Stary urząd celny [Powiększ - nowe okno]
42
Lokalizacja: V centru horské osady Horní Albeřice, 4,5 km od Horního Maršova ve východní části Krkonoš. Menší lyžařský vlek přímo u chaty, děti mohou využít dětský vlek, lyžařskou školku nebo upravený svah pro sáňkování a bobování. Údolím a po přilehlých hřebenech vede řada upravovaných lyžařských tras, vydat se můžete například na Pomezní boudy nebo na Rýchory.
Zakwaterowanie: Penzion (horský hotel) v nově zrekonstruovaném objektu bývalé celnice. Pokoje jsou 2- až 4-lůžkové s vlastní koupelnou a TV. Stylová horská restaurace s barem a krbem a TV-SAT umožňuje celodenní stravování nejen pro ubytované hosty. Terasa s grilem, ideální pro večerní posezení nebo oslavy. V zimní sezóně je na terase otevřen SKI BAR s výhledem na vlek vedle hotelu (můžete si užívat horkého nápoje a zároveň kontrolovat děti na sjezdovce). Úschovna kol a lyží, sauna, dětský koutek, stolní tenis, letní dětský bazének, pískoviště, hřiště a zahradní jezírko. WiFi připojení k internetu. Parkování přímo u penzionu (i v zimě). Penzion je vhodný i pro lyžařské kurzy a školy v přírodě.
Cena: Ceny jsou včetně polopenze! Léto (28.6.-16.8.): 2-6 nocí 370 Kč/os/noc (děti 3-10 let 320 Kč/noc), 7 nocí 350 Kč/os/noc (děti 250 Kč/noc). Zima (1.12.-31.3.): 2-6 nocí 470 Kč/os/noc (děti 330 Kč/noc), 7 nocí 450 Kč/os/noc (děti 310 Kč/noc), pobyt na Silvestra a Vánoce +500 Kč/os/pobyt. Mimosezóna: 2-6 nocí 320 Kč/os/noc (děti 3-10 let 270 Kč/noc), 7 nocí 280 Kč/os/noc (děti 200 Kč/noc). Při pobytu jen na 1 noc +50 Kč/os. Parkování 20-30 Kč/noc. Pes 50 Kč/noc. Rekreační poplatek 14 Kč/os/noc.
Adres: Penzion Stará Celnice (horská chata, horský hotel Stará celnice), Horní Albeřice 48, 542 26 Horní Maršov. Kontaktní osoba: Kristýna Vrkočová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko górskie Stary urząd celny, Górny Marszów - Górne Alberzyce
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...