– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Kwatera prywatna U Ztraceného potoka, Wapienna - Polka

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Kwatera prywatna U Ztraceného potoka, Wapienna - Polka

Kwatera prywatna U Ztraceného potoka [Powiększ - nowe okno]
15
Lokalizacja: V osadě Polka u Vápenné v Rychlebských horách, v kraji zatopených lomů a chráněných přírodních útvarů mezi Sokolským hřbetem, Hornolipovskou hornatinou a Žulovskou pahorkatinou. Vlaková stanice Vápenná 850 m. Jeskyně Na Pomezí 5,5 km. Rychlebské stezky v Černé Vodě 7 km. Lipová-lázně (ski areál, běžkařské tratě, wellnes centrum hotel Helios) 8,5 km. Vrchol Smrk (1.126 km) 10 km.
Zakwaterowanie: Ubytování v soukromí s kapacitou 15 lůžek v 6 pokojích. Pokoje jsou 1- až 4-lůžkové, na každém pokoji je TV, připojení k internetu, lůžkoviny z materiálů vhodných pro alergiky. Soc. zařízení je společné na patře. Společenská místnost, herna se stolním tenisem. Parkování u domu. Možnost úschovy kol a sportovního náčiní.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 300 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby na pokoji), přistýlka 200 Kč/noc, jedno dítě do 6 let na rodinu zdarma (se snídaní 50 Kč/noc). Ceny jsou konečné (vč. všech poplatků, WiFi, parkování a energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i hlavní sezóně). Možnost doobjednání večeře.
Adres: Ubytování v soukromí U Ztraceného potoka (ubytovna U Ztraceného potoka), Pavel a Jitka Kurkovi, Vápenná 462, 790 64 Vápenná
Notatki: Ubytování je mimo provoz (stav z roku 2019).
Aktualizacja: 2 sierpnia 2017
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

JItka (4. 3. 2014, 12.57)
Zdravím všechny, kteří navštíví tyto stránky. V současné době dokončujéme rekonstrukci podkroví, vznikají další prostory pro Vás. Máme nové stránky, které uvádíme do provozu, jsou přehledné, mají spoustu informací o kraji a turistických zajímavostech. Určitě se podívejte!!!http://www.uztracenehopotoka.cz/ Těšíme se na Vás S pozdravem Kurkovi

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kwatera prywatna U Ztraceného potoka, Wapienna - Polka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...