– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Tanie noclegi w Białych Karpatach

» Białe Karpaty
Pokaż mapę noclegów w Białych Karpatach
Ładowanie mapy...
pensjonatpensjonat hotelhotel chatachata ośrodek rekreacyjnyośrodek rekreacyjny kwatera prywatnakwatera prywatna dom noclegowydom noclegowy schronisko górskieschronisko górskie kempingkemping
Teren rekreacyjny: Białe Karpaty (strona 4/5) Pokaż stronę: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
?? %
mob. +420 603 579 456, fax +420 511 112 708 lukas.habarta@batakanal.cz
Mini kemping Kanał Baty [Powiększ - nowe okno]
0 0
Lokalizacja: V areálu přístavu na Baťově kanálu ve Veselí nad Moravou. Možnost výletních plaveb po Baťově kanálu. Přímo vedle přístavu, u silnice z Veselí nad Moravou na Bzenec se nachází adrenalinové lanové centrum, skatepark a lezecká stěna. Sousední zámecký park je vhodný pro klidné procházky. Bohatá síť cyklostezek. Historické centrum Veselí nad Moravou 500 m, vlakové nádraží 1,2 km.
Zakwaterowanie: Malý jednoduchý kemp s prostorem pro umístění vlastního stanu či karavanu. K dispozici jsou společné sprchy, WC a ohniště. Kemp je v provozu v měsících 04-10. Součástí areálu přístaviště je krytá letní terasa s občerstvením a posezením až pro 70 lidí (pro různé akce možné zajistit živou nebo reprodukovanou hudbu). V budově se nachází též infocentrum.
Cena: Stan nebo karavan 150 Kč/noc, osoba 30 Kč/noc, elektrická přípojka 50 Kč/noc, parkování aut zdarma. Ceny jsou za užívání WC a umývárny s teplou i studenou vodou. Sprcha je zpoplatněna zvlášť mincovním automatem 30 Kč/osprchování. Nic jiného se nepřiplácí. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
Recepcia: +421 32 229 481. Kancelária: +421 32 229 129, mob. +421 911 020 064, +421 911 368 314. bajcarova.beata@zsr.sk
Schronisko turystyczne ŽSR [Powiększ - nowe okno]
14 0
Lokalizacja: V Trenčianskej Teplej, priamo pri budove železničnej stanice, 600 m z centra mestečka. Oproti je nástupište úzkorozchodnej železnice, vedúcej do 5,5 km vzdialených kúpeľov Trenčianske Teplice (termálne minerálne pramene, sírne bahno, rašelina). Kúpele sú aj kultúrnym centrom (filmový festival, festival komornej hudby). V okolí možnosti turistiky v Strážovských vrchoch a Bielych Karpatoch.
Zakwaterowanie: Multifunkčná budova s turistickou ubytovňou. V ubytovni sú 4 izby (2- a 3-lôžkové so spoločným soc. zariadením na chodbe) a 1 veľký apartmán (2-lôžkový s vlastným soc. zariadením, možnosť prístelky).
Cena: Izby: 1-30 nocí 9 EUR/os/noc (aj pri ubytovaní iba na 1 noc), pobyt na mesiac 110 EUR/os/mesiac, ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe (iba v prípade plnej kapacity a záujmu byť sám na izbe sa hradí aj 50 % z ceny druhého lôžka). Apartmán (2-lôžkový): 1-30 nocí 23 EUR/apartmán/noc (prísteľka 7 EUR/noc), pobyt na mesiac 230 EUR/apartmán/mesiac. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov aj posteľnej bielizne) a platné celoročne.
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
mob. +421 905 532 597 ivan.knaze@me.com
Centrum duszpasterskie Jonatan [Powiększ - nowe okno]
48 0
Lokalizacja: V centre dediny Pruské, pri františkánskom a farskom kostole, 3,5 km od okresného mesta Ilava. V doline Váhu v podhorí Bielych Karpát. Vršatské Podhradie 6,5 km (východisko na zrúcaninu Vršatec).
Zakwaterowanie: Církevné zariadenie s možnosťou ubytovania skupín slušných ľudí (duchovné cvičenia, školenia, letné tábory, skupiny turistov). V centre je celkom 48 miest - 20 v podkroví nad telocvičňou (7x2, 2x3 lôžka), 16 v podkroví nad garážami (3x4 lôžka poschodové) a 12 v suteréne (1x4, 1x8 lôžok). Spoločenská miestnosť, kuchyňa, jedáleň (70 stoličiek), malá klubovňa, telocvičňa s ozvučením. Venkovné ihrisko, ohnisko.
Cena: Celoročne: s raňajkami 8 EUR/os/noc, s polpenziou 9 EUR/os/noc, s plnou penziou 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné pri ubytovaní skupín 20 a viac osôb, aj iba na 1 noc.
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
mob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Ośrodek duszpasterski św. Wendelina [Powiększ - nowe okno]
40 0
Lokalizacja: Pri kostole v obci Zubák pri hraniciach s Českom, v zalesnenej Zubáckej doline v severnej časti Bielych Karpát. Cez Zubák vedie turistický chodník od zrúcaniny hradu Lednica do Záriečia. Na rozhraní obcí Dohňany a Zubák je postavená rozhľadňa Tlstá hora, z ktorej je prekrásny výhľad na Púchovskú dolinu. Na konci Zubáku je obora s diviakmi. Na Lednických Rovniach je kúpalisko, v Nimnici pri Púchove sú kúpele.
Zakwaterowanie: Fara s pastoračným centrom s ubytovaním najmä pre kresťanské detské tábory, animátorské školy a duchovné obnovy, ale aj pre rodiny. V objekte je prísne zakázané fajčiť a požívať alkoholické nápoje! V spodnej časti centra sú nové soc. zariadenia a 8-lôžková izba s novým nábytkom. Vrch nie je prerobený, je tam spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchynka a dve spálne. Pre tábory je možné zabezpečiť stravu. Pri centre je malý altán, veľký altán (pec s krbom a možnosť premietania letného kina), detské ihrisko a telocvičňa (vo výstavbe). Nad kostolom je malé futbalové ihrisko. Ubytovaní potrebujú spacák alebo deku. Povinné je prezúvanie a triedenie odpadu.
Cena: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Zapožičanie vankúše a deky: 1-2 noci 0,50 EUR/os/pobyt, 3 a viac nocí 1 EUR/os/pobyt. Stravovanie (nahlásenie min. mesiac vopred): 6 EUR/deň. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
mob. +421 917 350 222 vladimir.tomas@gmail.com
Dom duszpasterski [Powiększ - nowe okno]
35 0
Lokalizacja: V centre Hornej Breznice v Bielych Karpatoch, za kaplnkou Panny Márie, vedľa kostola svätého Cyrila. Možnosť výletov do peknej prírody, napríklad na Lednický hrad.
Zakwaterowanie: Pastoračný dom s možnosťou ubytovania pre kresťanské detské tábory, animátorské školy a aj pre rodiny. V dome je prísne zakázané fajčiť a požívať alkoholické nápoje! Na prízemí je spoločenská miestnosť s krbom a TV, v zimných mesiacoch si ubytovaní kúria sami. Na poschodí sú 3 izby na ubytovanie, celkom pre 30-35 ľudí. Spí sa na matracoch, je potrebné priniesť si vlastný spacák alebo deku. Pri dome je priestor pre rôzne hry a futbalové ihrisko.
Cena: Leto (mesiace 04-09): 4 EUR/os/noc. Zima (mesiace 10-03): 5 EUR/os/noc. Energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Minimálny počet osôb nie je stanovený.
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
+421 346 646 836 (i fax), mob. +421 905 237 568 skalican@skalican.com
Ośrodek wypoczynkowy Skaliczan [Powiększ - nowe okno]
214 56
Lokalizacja: V prekrásnom prostredí Bielych Karpát v prímestskej rekreačnej oblasti Skalice Zlatnícka dolina s veľkým prírodným kúpaliskom, futbalovým ihriskom, turistickými chodníkmi, lyžiarskym svahom s vlekom. Autobusová a železničná stanica v Skalici 5 km. V lete pravidelná autobusová linka zo Skalice do Zlatníckej doliny. Priamo pred rekreačným strediskom sa nachádza štýlová Skalická koliba.
Zakwaterowanie: Rekreačné stredisko: jednoduché ubytovanie, vhodné pre školy v prírode, letné detské rekreácie, športové hry. 2- a 3-lôžkové izby v hlavnej budove (celkom 134 lôžok, celoročne) + 5-miestne zruby (cez leto). Spoločné sociálne zariadenie. Tenisové ihrisko, sauna, volejbalové ihrisko, ruské kuželky, stolný tenis, spoločenské priestory, učebne, TV miestnosti, požičovňa horských bicyklov. Chaty (2x): každá chata je pre 10 osôb, vhodné pre širokú verejnosť. V chate je kuchynka s jedálenským kútom, obývačka s TV, dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, kúpeľňa (WC + sprchovací kút). V jednej chate je suchá sauna.
Cena: Školy v prírode a letné tábory: 10,16-12,00 EUR/os/noc (v cene je aj celodenná strava a pitný režim). Chata (10-lôžková): 1 noc 80 EUR/chata, 2-4 noci 60 EUR/chata/noc, 5 a viac nocí 50 EUR/chata/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra (cez Silvester je cena dvojnásobná). Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne, DPH a všetkých poplatkov). Oferta specjalna tylko dla gości NoclegiTanie.net (LevneUbytovani.net)!
Notatki: Stredisko bude od konca sezóny 2015 uzatvorené.
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
+420 518 322 806, mob. +420 725 781 202 hlobil.zdenek@centrum.cz
0
Lokalizacja: Ve Veselí nad Moravou, na okraji zámeckého parku. Vlakové a autobusové nádraží 600 m.
Zakwaterowanie: Možnost přenocování v sokolovně pro nenáročné skupiny sportovců, turistů či mládeže. Pro malé skupinky je možnost využití menší místnosti v prvním poschodí budovy téměř po celý rok. Během prázdnin je navíc možnost přespání i v tělocvičně pro větší skupiny (na přespání slouží žíněnky a spartakiádní léhátka). K dispozici jsou společné sprchy, malá kuchyňka a sportovní využití v celém sportovním areálu.
Cena: 50 Kč/os/noc, jen pro skupiny
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
+421 42 4624 679, mob. +421 908 677 956 kebisek.o@pcla.sk
Ośrodek wypoczynkowy Cementár [Powiększ - nowe okno]
45
Lokalizacja: V rekreačnom stredisku Belušské Slatiny v Strážovských vrchoch, mimo hlavnú komunikáciu, pri ceste z osady Čerencové (súčasť dediny Beluša) na vrchol Jurové. Horská dedina Mojtín 9 km (lyžiarske stredisko 10 km, cesta prechádza tiesňavou Slatinského potoka - Belušské vráta). Možnosť turistických výletov - napr. dominantný dolomitový vrchol Ostrá Malenica (909 m) do 10 km.
Zakwaterowanie: Rekreačné a školiace stredisko s celoročnou prevádzkou pre širokú verejnosť. Možnosť ubytovania pre 45 osôb v prevážne 2-lôžkových izbách. V stredisku je reštaurácia s poľovníckym motívom, letný altánok s krbom pre 45 ľudí, konferenčná miestnosť pre 50 ľudí (vybavená prezentačnou technikou), bowling, sauna, biliard, stolný tenis. Súčasťou vonkajšieho areálu je športový areál (tenis, minigolf) a detské ihrisko. Možnosť poriadaní školení, konferencií, osláv a pracovných stretnutí.
Cena: Celoročne: izba bez soc. zariadenia 15 EUR/os/noc (iba 1 noc 18 EUR/os), izba standard (2-lôžková) 20 EUR/os/noc (iba 1 noc 25 EUR/os), izba lux (2-lôžková) 25 EUR/os/noc (iba 1 noc 30 EUR/os), apartmán 30 EUR/os/noc (iba 1 noc 40 EUR/os). Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc. Pre skupiny nad 30 osôb zľava cca 5 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
+420 518 329 798 obec@hrubavrbka.cz
26
Lokalizacja: V centru malé vesničky Hrubá Vrbka v Bílých Karpatech. Autobusová zastávka je vedle ubytovny, vlaková zastávka Velká nad Veličkou 3,1 km. V okolí možnost pěších i cyklistických výletů kopcovitou krajinou moravské i slovenské části Bílých Karpat. Větrný mlýn v Kuželově 2,8 km.
Zakwaterowanie: Turistická ubytovna s celoročním provozem. Možnost přenocování ve dvou 4-lůžkových pokojích (každý s vlastní koupelnou) nebo v noclehárně pro 18 osob (velká místnost pro spaní s vlastním spacákem na 18 matracích). Na každém patře je malá kuchyňka pro vlastní vaření. Velká společenská místnost. V ubytovně je možnost úschovy kol.
Cena: Celoročně: pokoje 200 Kč/os/noc (včetně povlečení), noclehárna (matrace) 100 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc.
Aktualizacja: więcej informacji...

?? %
+420 518 323 724 (kancelář), mob. +420 739 358 434 (kancelář), +420 739 337 575 (ředitelka) promo.ddmveseli@seznam.cz
Dom dzieci i młodzieży [Powiększ - nowe okno]
26 0
Lokalizacja: V sídlišti Hutník na východním okraji Veselí nad Moravou. Vlaková zastávka Veselí nad Moravou 1 km. Městské muzeum, infocentrum, zámek 1,3 km. Přístaviště na Baťově kanále 1,8 km.
Zakwaterowanie: Možnost skromného přenocování v prostorech DDM v 1. patře, v tělocvičně či jídelně. Možnost přespání dáváme především kolektivům ze školských zařízení či sdružení pracujících s mládeží, ubytujeme ale i skupiny dospělých turistů. Prostory však můžeme poskytnout pouze po dohodě, pokud v nich aktuálně neprobíhá naše vlastní činnost (především o víkendech). K dispozici je sociální zařízení (sprchy, WC) i kuchyňka s jídelnou (společenská místnost). Pro hosty máme molitanové matrace (24 ks) a 2 postele. Povlečení ani spacáky neposkytujeme.
Cena: Celoročně: 70 Kč/os/noc. Za využití kuchyňky je příplatek. Cena je včetně energií i využití soc. zařízení a platná pro skupiny 15 a více osob.
Aktualizacja: więcej informacji...
Teren rekreacyjny: Białe Karpaty (strona 4/5) Pokaż stronę: 1 | 2 | 3 | 4 | 5