– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko turystyczne i pensjonat Javorník, Štítná nad Vláří

100 % (1)

Schronisko turystyczne i pensjonat Javorník (330 m), Štítná nad Vláří

+420 577 002 310 (po 15 hod.), mob. +420 737 669 907 (do 15 hod.) jurencakova@javor-st.cz
Schronisko turystyczne i pensjonat Javorník [Powiększ - nowe okno]
37 0
Lokalizacja: V údolí Bílých Karpat v obci Štítná nad Vláří - Popov, nedaleko hranic se Slovenskem. Krásné scenérie karpatské přírody s hlubokými lesy a horskými loukami. Možnost lyžování cca 600 m, lyžařské vleky pro náročnější i méně zdatné lyžaře, krásné lyžařské běžecké trasy po hřebenech Bílých Karpat. Okolí: Kochavec, Žitková, Vápenice, Bojkovice.
Zakwaterowanie: Turistická ubytovna (penzion) s relaxačním centrem. Studio (1x): 3-lůžkové, vlastní soc. zařízení, LCD TV, kuchyňská linka a jídelní stůl. Pokoje vyšší kategorie (7x): 2-lůžkové, vybavené vlastním soc. zařízením, TV a wifi připojením + společná velká společenská místnost s TV, barem a kuchyňkou s lednicí a varnou deskou. Turistické pokoje: 1x2, 1x3 a 3x5 lůžek, společné soc. zařízení + společná kuchyňka s lednicí, varnou deskou a jídelním stolem. Ústřední vytápění. Masáž, sauna, možnost úschovy kol nebo lyží. Parkování u ubytovny. Možnost polopenze. Možnost pronájmu malého i velkého společenského sálu pro oslavy či svatby.
Cena: Turistické pokoje: 450 Kč/os/noc. Pokoje s vlastní koupelnou: 600 Kč/os/noc. Studio: 650 Kč/os/noc. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma, děti 3-12 let sleva 10 %. Domácí mazlíček 150 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií) a platí celoročně při ubytování 2 a více osob na pokoji na 2 a více nocí.
Adres: Turistická ubytovna Javorník (uvádí se i jako Penzion Javorník či Ekofarma Javorník), Štítná nad Vláří č. 414, 763 33 Štítná nad Vláří - Popov. Provozovatel: JAVORNÍK CZ s.r.o. Odpovědný vedoucí: Jana Juřenčáková.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (28. 3. 2012, 08.40)
Użytkownik przebywał tu od 20 września 2011 do 27 września 2011.
Ubytování výborné. Častečně možné i stravování, objednáním oběda a pozdějším ohřátím na ubytovně v kuchyňce. Pravidelný úklid. Benzinová pumpa u objektu. Paní správcová velmi vstřícná. Velmi doporučuju. L.H.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko turystyczne i pensjonat Javorník, Štítná nad Vláří
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...