– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartament Na Bubnu, Náchod - Lipí

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Apartament Na Bubnu [Powiększ - nowe okno]
10
Lokalizacja: V Lipí na okraji Náchoda, 4 km od vlakové stanice Náchod a 6,5 km od hraničního přechodu s Polskem (Náchod - Kudowa Słone). V Náchodě je zámek, plavecký bazén, koupaliště, regionální muzeum. Běloves (pramen Ida, lyžařský vlek) 5 km. Vhodné východisko pro návštěvu Orlických hor a bunkrů v pohraničí. Z Lipí jezdí do Orlických hor cyklobus.
Zakwaterowanie: Samostatný apartmán velikosti 4+kk v podkroví rodinného domu. Apartmán má 3 ložnice (2x2 a 1x4 lůžka + přistýlka), obývací pokoj, kuchyň, koupelnu se sprchou, WC. Venku na zahradě je dětský koutek, trampolína, bazén, pěkný výhled do údolí. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel.
Cena: Léto (1.4.-30.9.): 1-6 osob 1.500 Kč/apartmán/noc, 7-8 osob 2.000 Kč/apartmán/noc, 9-10 osob 2.300 Kč/apartmán/noc. Zima (1.10.-31.3.): 1-6 osob 1.800 Kč/apartmán/noc, 7-8 osob 2.400 Kč/apartmán/noc, 9-10 osob 2.800 Kč/apartmán/noc. Připočítává se elektřina dle skutečné spotřeby (obvykle do 50 Kč/noc). Všechny další poplatky a povlečení jsou v ceně. Ceny jsou platné při ubytování na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adres: Apartmán Na Bubnu, Martina Sekeráková, Lipí 142, 547 01 Náchod
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartament Na Bubnu, Náchod - Lipí
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...