– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartamenty Hrabovo, Rużomberk

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Apartamenty Hrabovo [Powiększ - nowe okno]
120 0
Lokalizacja: V nádhernej lokalite Hrabovo, na brehu jazera, v ochrannom pásmu Národného parku Veľká Fatra, 2 km od mesta Ružomberok. V lokalite Hrabovo je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Malinô Brdo (Skipark Ružomberok). Priamo v areáli je nový lanový park.
Zakwaterowanie: Sedem apartmánových domov s apartmánmi a štúdiami. 2- až 6-lôžkové apartmány s kuchyňou, kúpeľňou s WC, balkónom s výhľadom na jazero. 2-lôžkové štúdia bez kuchyne. Parkovacie miesto, vlastná lyžiareň. Kuchyne sú plnohodnotne zariadené (varná doska, chladnička, varná konvica,...). V spálniach sú oblečené periny a v kúpeľniach uteráky a toaletný papier. Internet za poplatok. Nový Wellness Club (fínska sauna, mentolová inhalácia, jacuzzi pod holým nebom,...).
Cena: Leto: 2-lôžkové štúdio 33 EUR/štúdio/noc, 2-lôžkový apartmán 41 EUR/noc, 4-lôžkový 70 EUR/noc, 6-lôžkový 80 EUR/noc. Jeseň (1.9.-26.12.): 2-lôžkové štúdio 23 EUR/štúdio/noc, 2-lôžkový apartmán 28 EUR/noc, 4-lôžkový 49 EUR/noc, 6-lôžkový 63 EUR/noc. Zima (2.1.-31.3.): 2-lôžkové štúdio 39-43 EUR/štúdio/noc, 2-lôžkový apartmán 49-55 EUR/noc, 4-lôžkový 75-84 EUR/noc, 6-lôžkový 89-98 EUR/noc. Silvester: 2-lôžkové štúdio 68 EUR/štúdio/noc, 2-lôžkový apartmán 78 EUR/noc, 4-lôžkový 135 EUR/noc, 6-lôžkový 159 EUR/noc. Pri ubytovaní len na 1 noc +10 EUR. Pes 10 EUR/pobyt. Ceny sú konečné (obsahujú aj parkovanie, miestny poplatok, energie).
Adres: Apartmány Hrabovo, Renáta Nosková, Hrabovská dolina 5326/8, 034 01 Ružomberok
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartamenty Hrabovo, Rużomberk
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...