– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartamenty Aniczka, Liptowskie Maciaszowce

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Apartamenty Aniczka [Powiększ - nowe okno]
18
Lokalizacja: V malej obci Liptovské Matiašovce s krásnym výhľadom na Chočské vrchy a Západné Tatry, iba 4 km od vodnej nádrže Liptovská Mara, 8 km od Aquaparku Tatralandia, 14 km od Gino Paradise Bešeňová. Dostupné zimné strediska Jasná-Chopok a Žiarce v Nízkych Tatrách, oravské stredisko Zuberec-Spálená, Opalisko-Závažná Poruba, Žiar-Dolinky, Jánska dolina-Javorovica.
Zakwaterowanie: Apartmány v štýle alpských penziónov. Státie pre 2-4 vozidlá (2 kryté). Balkón. Sauna. Záhrada, ohnisko, záhradný nábytok. WiFi internet. 1. apartmán na poschodí: Apartmán 4- až 6-lôžkový (manželská a poschodová posteľ, kuchyňa, TV, rádio, keramická varná platňa, chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu, rozkladacie lôžko pre 2 osoby, kúpeľňa). 2. apartmán na poschodí: Apartmán s 2 spálňami (každá spálňa je 3-lôžková a má vlastnú kúpeľňu) a spol. miestnosťou s vybavenou kuchyňou, krbom, SAT-TV, DVD, vežou. Dva monoapartmány (štúdia): V každom z nich je manželská posteľ a rozkladací gauč, plne vybavený kuchynský kút a kúpeľňa.
Cena: Sezóna (03.01.-09.04., 30.06.-31.08.): 15 EUR/os/noc, dieťa 3-12 rokov 11 EUR/os/noc, v izbe platba minimálne 24 EUR/izba/noc, v apartmáne 41 EUR/noc. Mimosezóna: 13 EUR/os/noc, dieťa 9 EUR/os/noc, v izbe platba minimálne 21 EUR/noc, v apartmáne 35 EUR/noc. Poplatok obci 0,40 EUR/os/noc. Požičovné za bicykle 4 EUR/deň. Pes 2 EUR/noc. Sauna 10 EUR/hod. Drevo do krbu 1,50 EUR/deň. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí, pri ubytovaní iba na 1 noc príplatok 10 % (aj cez hlavnú sezónu).
Adres: Apartmány Anička (ubytovanie v súkromí Anička), Milan Kudla a Marie Kudlová, Nižné Matiašovce 141, 032 23 Liptovské Matiašovce
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartamenty Aniczka, Liptowskie Maciaszowce
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...