– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Mara Kemping (ATC Liptowsky Trnowec), Liptowski Tarnowiec

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Mara Kemping (ATC Liptowsky Trnowec), Liptowski Tarnowiec

Mara Kemping (ATC Liptowsky Trnowec) [Powiększ - nowe okno]
80
Lokalizacja: Na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku, 6 km od mesta Liptovský Mikuláš. Liptovská Mara je obľúbená pre milovníkov vodných i outdoorových športov (dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing), možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou. Cyklotúry, turistika a veľa ďalších možností.
Zakwaterowanie: Kemp s prevádzkou od 1.5. do 30.9. Chatky (20x): v každej je izba (4 lôžka), kuchynka (chladnička, základné riady a vybavenie) a soc. zariadenie. Kempovanie (stanovanie): upravená trávnatá plocha (3.400 m2) s možnosťou napojenia na elektriku, spoločná kuchynka, prístup z asfaltovej komunikácie. Celý areál je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. V areáli kempu je Wi-Fi, práčka, potraviny, požičovňa športových potrieb, futbalové ihrisko, volejbalové ihriská, stolný tenis, petang, altánky s ohniskami, šmýkačky, hojdačky, disco bar.
Cena: Chatka (4 osoby) a apartmán (6 osôb): sezóna (15.06.-31.08.) 48-58 EUR/chatka/noc, mimosezóna (01.05.-14.06., 01.09.-31.10.) 40-48 EUR/noc (podľa počtu nocí). Vlastný stan: 6 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Vlastný karavan: 10 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc. V cene: elektrika, Wi-Fi, stráženie kamerovým systémom, vstup na pláž (neobmedzene).
Adres: Mara Camping (Mara Kemping, ATC Liptovský Trnovec, kemp Liptovský Trnovec, camping Liptovský Trnovec), 032 22 Liptovský Trnovec. Kontaktná osoba: Anna Bobulová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Mara Kemping (ATC Liptowsky Trnowec), Liptowski Tarnowiec
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...