– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Kemping Manínska tiesňava, Powaska Bystrzyca - Wąwóz Maniński

?? %
mob. +421 907 185 377, +421 903 885 610 recepcia@maninska.sk
Kemping Manínska tiesňava [Powiększ - nowe okno]
82 0
Lokalizacja: V Strážovských vrchoch, priamo pri vstupe do unikátnej prírodnej rezervácie Manínska tiesňava. Nádherné prostredie, značené turistické trasy vedúce do ďalších zaujímavých prírodných oblastí (Kostolecká tiesňava, Súľovské skaly), dostupnosť Považskej Bystrice mestskou dopravou.
Zakwaterowanie: Kemp so zrubovými chatkami (62 lôžok + 20 prísteliek v 3- a 4-lôžkových chatkách) a miestom pre stanovanie (25 miest pre stany a karavany). Možnosť ohrievania jedál, umyváreň s teplou a studenou vodou, spoločenská miestnosť s možnosťou zapožičania spoločenských hier a športových potrieb, volejbalové ihrisko, bazén s prírodnou vodou (bezplatné kúpanie, na vlastné nebezpečenstvo) a bufet s vonkajším posedením (čapované pivko, vyprážaný rezeň či syr atď.). Kemp je v prevádzke v mesiacoch 06-10.
Cena: Chatky: 3-lôžková 25 EUR/chata/noc, 4-lôžková 34 EUR/chata/noc, pri ubytovaní iba na 1 noc príplatok 2,50 EUR/os, cena je vrátane obliečkov aj energií. Kemp: osoba 3,50 EUR/noc (dieťa 3-12 rokov 2,50 EUR/noc, dieťa do 3 rokov zdarma), stan pre 1-3 osoby 3 EUR/noc, stan pre 4 a viac osôb 4 EUR/noc, obytné auto 5 EUR/noc, obytný príves 4 EUR/noc, osobné auto 2,50 EUR/noc, motocykel 2 EUR/noc, malé domáce zviera 2 EUR/noc, elektrická prípojka 3,60 EUR/noc, autobus 6 EUR/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Kúpalisko zdarma. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc.
Adres: Camping Manínska tiesňava (bývalý Autocamping Manín), Manínska tiesňava (Manínská tiesňava), 017 01 Považská Bystrica. Prevádzkovateľ: Inžiniering MH, s.r.o., Centrum 2304, 017 01 Považská Bystrica. Kontaktná osoba: Juraj Hrkota.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kemping Manínska tiesňava, Powaska Bystrzyca - Wąwóz Maniński
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...