– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Brněnská přehrada

Kemping Relax, Moravec

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Kemping Relax [Powiększ - nowe okno]
42 0
Lokalizacja: Na Vysočině, v okrajové části poklidné obce Moravec, u rybníka Žlibečník. V okolí je množství cyklostezek, v zimě lze využít běžkařské trasy. V Moravci jsou 2 restaurace, pošta, potraviny. Westernové městečko Šiklův Mlýn 6 km. Strašidelný zámek Dolní Rožínka 8 km. Skiareál Nové Město na Moravě 16 km, Velké Meziříčí 17 km. Hrad Pernštejn 16 km. Sjezd z dálnice D1 16 km.
Zakwaterowanie: Kemp (chatová osada) se sedmi 6-lůžkovými chatami, v roce 2010 nově vystavěnými. Každá chata má na patře 2 pokoje (4+2 lůžka, 2 stolky, 4 křesla), koupelnu, balkon, v přízemí předsíň, koupelnu, kuchyňský kout (nádobí, sporák, lednice, konvice, mikrovlnka), obývací pokoj (sedací souprava, stolek, TV, krb+topivo), bezplatný internet. Venkovní posezení (gril). Parkování pro 2 auta u každé chaty. Pro hosty zdarma sportovní rybaření v rybníku Žlibečník, půjčení loďky (zdarma), tenisové (multifunkční) hřiště, dětský koutek s hřištěm, trampolínou a stolním tenisem. Za poplatek využití spol. místnosti (kulečník, infrasauna, malé fitness). Kemp je v provozu po celý rok.
Cena: Celoročně: týdenní pobyt 11.000 Kč/chata/týden (tj. při 6 osobách 262 Kč/os/noc), víkendový pobyt 5.000 Kč/chata/víkend. Ceny jsou konečné (zahrnují veškeré poplatky, energie, topivo do krbu, povlečení, internet atd.).
Adres: Camp Relax (kemp Relax, chaty Relax), Jindřich Vodička, Moravec 205, 592 54 Moravec. Kontaktní osoba: Kateřina Vaňharová, Benešovo náměstí 195, 594 51 Křižanov.
Notatki: Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kemping Relax, Moravec
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...