– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Agro kemping Sedliacky dvor, Brezno - Rohozná

100 % (1)
+421 486 117 218, mob. +421 911 078 303 info@sedliackydvor.com
Agro kemping Sedliacky dvor [Powiększ - nowe okno]
0 0
Lokalizacja: V Rohoznej pri Brezne, v širokom údolí v podhorí Veporských vrchov a Muránskej planiny. Okolie kempingu pozostáva z úbočí, kopcovitých lúk a lesa s širokým výhľadom, je vhodné pre turistiku. Turistické a cykloturistické trasy začínajú priamo pri kempingu. Bystrianska jaskyňa 15 km. V blízkosti kempu je možnosť zberu húb. Vlaková zastávka Rohozná 2 km. Brezno 8 km.
Zakwaterowanie: Agroturistický kemp poskytujúci klidnú vidieckú dovolenku na farme. Spoločné kúpelne a toalety. Miestnosť na umývanie riadu s teplou vodou. Multifunkčná izba, kde možno variť na starodávnom ohništi a plynovom variči, stoličky a stôl na jedenie. K dispozícii je pračka. Bio jazero na plavanie s krásným výhľadom. Ohnisko pre spoločenské akcie (zapozičiavame veľký kotol), k dispozícii je gitara. Velká spoločná miestnosť (nová drevená šopa). Možnosť starať sa o malé zvieratá, zakladať večerný oheň. V ovocnom sade si môžte užiť oddychu v závesných hojdačkách a na terase si môžte vychutnať chladené pivko alebo domáci likér. Bezplatné WiFi. K dispozícii digitálne turistické trasy pre mobilné telefony.
Cena: Osoba 3,75 EUR/noc (dieťa 4-15 rokov 2,75 EUR/noc). Veľký stan 3 EUR/noc, malý stan 2 EUR/noc. Obytný príves (karavan) 4 EUR/noc, obytné auto (camper) 5 EUR/noc, prípojka elektriny 3,75 EUR/deň. Auto 2,25 EUR/noc, motorka 1,75 EUR/noc. Pes 1 EUR/noc. Rekreačný poplatok mestu Brezno 0,50 EUR/os/noc.
Adres: Camping Sedliacky dvor (kemp Sedliacky dvor, camp Sedliacky dvor, ATC Sedliacky dvor), Hliník 7, 977 01 Brezno - Rohozná. Prevádzkovatelia kempu: Jordi, Mick, Monique a Dion Suppers.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (12. 7. 2021, 18.04)
Użytkownik przebywał tu od 9 lipca 2021 do 12 lipca 2021.
Najlepší z campov na Svk a to sme ich pochodili veľmi veľa. Tento je však iný. Vo všetkom iný. Poriadok, čisto, voňavé WC, čisté sprchy, všetko má svoje miesto, poriadok po sebe treba dodržiavať, to je samozrejmosť, môžete tam uvariť, nie ste odkázaný na suchú stravu, čo je úžasné, hlavne kvôli deťom. A tie úžasné zvery... detičky si prídu na svoje určite, majitelia kempu mysleli hlavne na nich, majú tam k dispozícii kolobežky, bicykle, kočík, lopty a ešte oveľa viac.. Majú všade navôkol zeleň, nádherné údolie, všetko po ruke. Pre turistiku okolitú x možností. Ten kľud, tú atmosféru, ten servis to je jednoducho top. Maximálna spokojnosť, určite sa s priateľom ešte vrátime.
Agro kemping Sedliacky dvor, Brezno - Rohozná [Powiększ - nowe okno] Agro kemping Sedliacky dvor, Brezno - Rohozná [Powiększ - nowe okno] Agro kemping Sedliacky dvor, Brezno - Rohozná [Powiększ - nowe okno] Agro kemping Sedliacky dvor, Brezno - Rohozná [Powiększ - nowe okno] Agro kemping Sedliacky dvor, Brezno - Rohozná [Powiększ - nowe okno]
Stosunek jakości do ceny100 %Czystość100 %Personel100 %Otoczenie100 %Posiłki100 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Agro kemping Sedliacky dvor, Brezno - Rohozná
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...