– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Čeňkova pila, Rejštejn - Czenkowa Pila

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Pensjonat Čeňkova pila, Rejštejn - Czenkowa Pila

Pensjonat Čeňkova pila [Powiększ - nowe okno]
12
Lokalizacja: Na Čeňkově pile, na polosamotě v lese u soutoku řek Vydry a Křemelné v CHKO Šumava, na samém počátku naučné stezky Povydřím. V místě je autobusová zastávka. Rejštejn 4,5 km, Srní 4 km, Kašperské Hory 8 km. Poloha je vhodná v zimě pro běžkaře, na jaře pro raftaře, v létě pro cyklisty, na podzim pro houbaře a po celý rok pro turisty.
Zakwaterowanie: Penzion v nově zrekonstruované bývalé Čeňkově pile umístěné přímo vedle historických vantroků. V penzionu je 12 lůžek ve 2- a 4-lůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu. Společná vybavená kuchyňka (el. sporák s horkovzdušnou troubou, mikrovlnka, myčka, lednice s mrazničkou, pračka) a stylově zařízená jídelna s pecí (TV, CD přehrávač). Sauna a hydromasážní bazén, úschovna lyží a kol v suterénu. V letním období je možno popít ve sklepní vinárně s otevřeným ohništěm nebo posedět venku u táboráku. Parkování u penzionu.
Cena: Sezona (30.6.-1.9., 22.12.-8.3.): 2-lůžkový pokoj 350 Kč/os/noc, 2-lůžkový apartmán 400 Kč/os/noc, 4-lůžkový dvoupokojový apartmán 350 Kč/os/noc (za první 2 osoby) + 200 Kč/os/noc (za další osoby), ceny platí při ubytování 2 a více osob na 2 a více nocí. Mimosezona: 290 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahují rekreační poplatek, povlečení, ručníky a energie).
Adres: Penzion Čeňkova pila (lidově Čeňkárna), Ing. Jan Pavlín, Čeňkova pila 151, 341 92 Rejštejn
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Čeňkova pila, Rejštejn - Czenkowa Pila
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...