– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom letniskowy Březiny, Březiny

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Dom letniskowy Březiny [Powiększ - nowe okno]
10 0
Lokalizacja: Na samotě v Březinách u Poličky, v půvabné přírodě Žďárských vrchů. Hostinec Hlučál v Pusté Rybné 1,2 km, restaurace Selský dvůr v Daňkovicích 6,5 km, Restaurace U Škopka a Hospoda U Lesa v Borové 7 km. Obchod přímo v Březinách. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku, v zimě pro běžecké i sjezdové lyžování. Přírodní koupání (Březiny, Pustá Rybná, Borová, Milovy, Sykovec, Medlov).
Zakwaterowanie: Nově zrekonstruovaná chalupa se dvěma apartmány celkem pro 8-10 osob v horní části domu (spodní část je sezonně obývána majiteli). V každém apartmánu je 4-lůžkový pokoj s přistýlkou, obývací pokoj (TV-SAT, krb jako hlavní zdroj vytápění), kuchyň (elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice, nádobí), elektrické přímotopy. Apartmány sdílí jednu koupelnu (WC a vana), v létě možné využít další koupelnu v přízemí. Před chalupou je gril a kryté posezení na dvoře. Chalupa je nekuřácká (kouření povoleno pouze na dvoře). Možnost ubytování s domácími mazlíčky. Pronájem chalupy je možný mimo zimní sezónu.
Cena: 1-3 noci: 2-5 osob v apartmánu 210 Kč/os/noc, pro 6 a více osob pronájem celého podkroví 1.400 Kč/objekt/noc. 4 a více nocí: 2-5 osob v apartmánu 160 Kč/os/noc, pro 6 a více osob celé podkroví 1.400 Kč/objekt/noc. Děti do 3 let zdarma. Připlácí se el. energie + dříví dle skutečné spotřeby. Zapůjčení povlečení 60 Kč/os/pobyt. Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou vč. DPH i rekreačního poplatku a jsou platné po celou sezónu (od 1.4. do 5.1.) mimo Silvestr. Přes Silvestr (30.12.-1.1.) cena dohodou.
Adres: Chalupa Březiny, Miroslav Kaštánek, Březiny 5, 572 01 Polička - Březiny
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom letniskowy Březiny, Březiny
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...