– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata nad Desnou, Desna - Pustiny

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Chata nad Desnou, Desna - Pustiny

Chata nad Desnou [Powiększ - nowe okno]
12 0
Lokalizacja: Na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš, na horské polosamotě Pustiny, 2 km od obce Desná v Jizerských horách a 3 km od Kořenova a Příchovic. Vlaková zastávka Desná-Pustinská (trať Tanvald - Harrachov) 1,6 km.
Zakwaterowanie: Zrenovovaná dobře zařízená chalupa pro 12 osob. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, samostatné WC, kotelna, obývací pokoj a herna (fotbálek, ping-pong), ze které je vchod na terasu. V patře chalupy jsou umístěny 4 ložnice (2x2, 1x3, 1x5 lůžek), tři z nich mají vlastní koupelnu a WC. Úschovna kol v uzamykatelné garáži, lyží ve veliké chodbě přímo v domě. Před chalupou je ohniště a zastřešený bazén. Parkování v létě přímo u chalupy, v zimě 150 m od domu.
Cena: Léto (měsíce 07, 08): 15.000 Kč/chalupa/týden. Letní vedlejší sezóna (měsíce 06, 09): 12.000 Kč/chalupa/týden. Mimosezóna (měsíce 04-05, 10-12): 11.000 Kč/chalupa/týden. Zima (měsíc 02): 16.000 Kč/chalupa/týden. Zimní vedlejší sezóna (měsíce 01, 03): 14.000 Kč/chalupa/týden. Silvestr: 19.000 Kč/chalupa/týden. Připlácí se spotřebovaná elektřina, spotřeba uhlí a dřeva. Ložní prádlo vlastní nebo za 55 Kč/os/pobyt. Rekreační poplatek 2-15 Kč/os/noc.
Adres: Chalupa, Na Moravě 292, osada Pustiny, 468 61 Desná v Jizerských horách. Kontaktní osoby: Kamila Vítková a Bohuslava Slováková.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata nad Desnou, Desna - Pustiny
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...