– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Kwatery prywatne Pod Jaworiną, Lubina - Hrnčiarové

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Kwatery prywatne Pod Jaworiną, Lubina - Hrnčiarové

Kwatery prywatne Pod Jaworiną [Powiększ - nowe okno]
10 0
Lokalizacja: Na samote v CHKO Biele Karpaty, 5 km pod vrcholom Veľkej Javoriny (Velké Javořiny) a od hraníc s Českom. Vhodné najmä pre športovo založených turistov, cyklistov a lyžiarov, milovníkov prírody, ticha a samoty. Raj pre fotografov a rodiny s malými deťmi. V okolí rybolov, kúpanie, kone, jazdecký chodník a pod. Do 4 km reštauracie, dedinské krčmičky. Možnosť posedenia a pohostenia u starousadlíkov - kopaničiarov. V sezóne víkendové zábavy, fašiangy, pochovávanie basy, štefánske a silvestrovské zábavy.
Zakwaterowanie: Prebudovaný rodinný dom s celoročnou prevádzkou, najmä pre turistov a milovníkov prírody. V dome bývajú aj majitelia. Izby: 3x2 a 1x4 lôžka. Dvojice izieb majú k dispozícií kúpeľňu a kuchynku (mikrovlnka, varná konvica, varíč, chladnička, riad). Možnosť raňajok, vlastnej prípravy, prípadne dovozu stravy. Spoločenská miestnosť, Internet. Teplovzdušné kúrenie, zimná záhrada, kryté sedenie pri záhradnom krbe, pitná voda. Vhodné aj na rodinné akcie. Plochy vhodné na športové hry. Vlastná kanalizácia a ČOV. Cez Silvester neubytovávame.
Cena: 2-lôžková izba: 1 noc 13 EUR/os, 2 noci 12 EUR/os/noc, 3-5 nocí 11 EUR/os/noc. 4-lôžková izba: 1 noc 12 EUR/os, 2 noci 11 EUR/os/noc, 3-5 nocí 10 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Veľkej noci (v tomto čase 13 EUR/os/noc), aj pri ubytovaní iba 1 osoby v izbe. Ceny sú konečné (vrátane elektriny, kúrenia, rekreačných poplatkov, bielizne).
Adres: Ubytovanie na súkromí Pod Javorinou (Privát Pod Javorinou), Bedrich Matušák, Hrnčiarové 760, 916 12 Lubina
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kwatery prywatne Pod Jaworiną, Lubina - Hrnčiarové
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...