– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata, Martinice w Karkonoszach

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Chata [Powiększ - nowe okno]
5
Lokalizacja: Na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší, na konci obce Martinice směrem na Jilemnici. Jilemnice 2 km, Vrchlabí 10 km. Dobré podmínky k běžeckému lyžování, turistice a cykloturistice (cyklostezka hned za chalupou). Obchod 500 m, restaurace 2 km, rybník U Mlejna (bruslení, koupání) 300 m, sjezdovka pro nenáročné přímo v Martinici, další vleky Kozinec 5 km, Benecko a Herlíkovice 15 km. Výlety: ZOO Dvůr Králové, Jilemnice (krytý plavecký bazén), Vrchlabí (vyhlídkové lety), Kněžická chalupa (jízdárna s koňmi).
Zakwaterowanie: Zděná chalupa pro 4-5 osob, vhodná pro rodiny. Kuchyňka, el. sporák, lednice, varná konvice, jídelní stůl, krbová kamna, TV, jídelní stůl, gauč (přistýlka), ložnice (4 lůžka), koupelna (vana, umyvadlo, WC), elektrické topení. Před chalupou je částečně oplocená velká zahrada (zahradní nábytek, posezení u ohniště, přenosný gril). Pobyt je možný se psem.
Cena: Léto (30.6.-1.9.) a zima (4.2.-17.3.): 6.200 Kč/chalupa/týden. Mimosezóna: 5.580 Kč/chalupa/týden (v měsíci 09 sleva na 4.300 Kč/týden) nebo 2.000 Kč/chalupa/víkend. Silvestr: 7.900 Kč/chalupa/týden. Připlácí se rekreační poplatek 6 Kč/os/noc a energie dle skutečné spotřeby. U týdenních pobytů je v ceně i povlečení.
Adres: Chalupa, Martinice v Krkonoších. Provozovatel: Dana Malinová, Masarykovo nám. 20, 509 01 Nová Paka.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata, Martinice w Karkonoszach
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...