– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata Mlýnický Dvůr, Czerwona Woda - Młynicki Dwór

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Chata Mlýnický Dvůr [Powiększ - nowe okno]
5
Lokalizacja: V malé vesničce Mlýnický Dvůr u Červené Vody v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Asi 100 m od středu Mlýnického Dvora a 0,5 km od hlavní silnice Hradec Králové - Šumperk. Od roku 2010 nové lyžařské centrum Ski park Červená Voda přímo v Mlýnickém Dvoře. Výlety: přehrada Pastviny 20 km, koupaliště Králíky 10 km, poutní místo Hora Matky Boží s klášterem 9 km, vyhlídková věž na Suchém vrchu + opevnění Bouda. Restaurace: Bílá Voda (motorest), Štíty, Červená Voda.
Zakwaterowanie: Venkovská chalupa pro 5 osob. Kuchyň s kachlovými kamny, elektrickou varnou deskou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, nerez dřezem. Obývací pokoj (LCD TV, přenosné rádio). Ložnice (2 postele + patrová postel + přistýlka). Koupelna (WC, sprcha). V kuchyni i koupelně je elektrický ohřev vody. Venkovní posezení, gril, basketbalový koš, badminton, míč, ohniště s posezením. V zimě pohodlí v podobě vytápění elektrickými přímotopy, lyžárna. Ubytování jen bez domácích zvířat.
Cena: Léto (měsíce 04-10): 5.000 Kč/chalupa/týden nebo 3.000 Kč/chalupa/víkend. Zima (měsíce 11-03): 5.500 Kč/chalupa/týden nebo 4.000 Kč/chalupa/víkend. Silvestr: 6.000 Kč/chalupa/týden. Cena zahrnuje ložní prádlo a jeho výměnu, dřevěné uhlí, čistící a toaletní potřeby. Připlácí se spotřeba energie + místní poplatek + dřevo na otop.
Adres: Chalupa Mlýnický Dvůr, Eva Šimková, Mlýnický Dvůr 35, 561 62 Červená Voda
Notatki: Chalupa má od roku 2014 jiné majitele.
Aktualizacja: 2 października 2011
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata Mlýnický Dvůr, Czerwona Woda - Młynicki Dwór
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...