– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata Szary wilk, Desztne w Górach Orlickich - Zákoutí

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Chata Szary wilk [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: V Zákoutí v Deštném v Orlických horách. Nejbližší lyžařský vlek je naproti chalupě přes silnici, na běžkách se dá vyrazit přímo od chalupy. V létě je chata vhodným východiskem pro výlety pěšky nebo na kole. V Deštném je lanový park, půjčovna terénních čtyřkolek a koloběžek, možnost vyjížděk na koních. Zámky v okolí: Rychnov nad Kněžnou, Doudleby nad Orlicí, Častolovice, Ratibořice, Náchod. Pevnosti pohraničního opevnění z období první republiky Hanička a Dobrošov 23 km.
Zakwaterowanie: Chalupa s 9 prostornými apartmány. Apartmány jsou 2- a 4-lůžkové a mají vlastní kuchyňskou linku (lednice, rychlovarná konvice), soc. zařízení, připojení k WiFi. Společenská místnost (krb, vařič, mikrovlnná a pečící trouba), venkovní terasa s grilem, místnost pro odkládání kol a lyží. Travnaté hřiště. Vlastní parkoviště.
Cena: Léto a mimosezóna (28.2.-29.1.): 300 Kč/os/noc (děti do 15 let 150 Kč/noc, děti do 3 let zdarma). Zima (30.1.-27.2.): 400 Kč/os/noc (děti do 15 let 200 Kč/noc, děti do 3 let zdarma). Pes 100 Kč/pobyt. Rekreační poplatek 13 Kč/os/noc. Povlečení i veškeré energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmánu (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adres: Chalupa Šedý vlk, Tomáš Róth, Zákoutí 183, 517 91 Deštné v Orlických horách
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata Szary wilk, Desztne w Górach Orlickich - Zákoutí
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...