– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom letniskowy U Cimbora, Czynadijewo - Syniak

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Dom letniskowy U Cimbora, Czynadijewo - Syniak

Dom letniskowy U Cimbora [Powiększ - nowe okno]
8 0
Lokalizacja: V karpatské vesničce a lyžařském centru Syňak (Siňak, Synjak), 800 m od lyžařských vleků a 500 m od léčebného sanatoria Syňak. Středisková obec Čynadijevo 9 km. Nejbližší vlaková zastávka Karpaty 9 km, odtud maršrutkou na Syňak (případně možné domluvit odvoz s majiteli). V zimě dobré podmínky k lyžování, v létě koupání v horském potůčku, procházky lesem, sbírání hub.
Zakwaterowanie: Komfortní plně vybavený 2-podlažní dům pro 6-8 osob, celý k dispozici jen rekreantům. V chalupě jsou 3 pokoje, krb, TV+DVD (kolekce filmů), vybavená kuchyně, hezká koupelna se sprchou a WC. Vedle chalupy je altánek, gril a samostatný domeček s ruskou saunou (baňa), spol. místností a sprchou.
Cena: Celý rok mimo Silvestra: 150 UAH/os/noc, děti do 12 let bezplatně, min. 4 platící osoby. Silvestr (25.12.-15.01.): 300 UAH/os/noc, min. 4 osoby. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, energií a povlečení) a platí při ubytování na 3 a více nocí. Pro návštěvníky LevneUbytovani.net sleva 10 % z běžných cen (ve zdejších cenách ještě není započítána). Ruská sauna za příplatek 75 UAH/hod. (min. 3 hodiny). Oferta specjalna tylko dla gości NoclegiTanie.net (LevneUbytovani.net)!
Adres: Chalupa U Cimbora (vesnická usedlost U Cimbora, Sadyba U Cimbora), obec Syňak 9a (Synjak, Siňak, Sinjak), okres Mukačevo, Zakarpatská oblast, Ukrajina. Kontaktní osoba: Šeketa Teťana Fedorivna.
Notatki: Chata byla v letech 2016-2017 prodána. Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je jen přibližný.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom letniskowy U Cimbora, Czynadijewo - Syniak
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...