– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domek U Lávky, Wesele nad Lużnicą

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Domek U Lávky [Powiększ - nowe okno]
22
Lokalizacja: Ve Veselí nad Lužnicí, přímo u soutoku Lužnice a Nežárky, v těsné blízkosti sportovního areálu s tenisovými kurty, půjčovnou lodí, kol. Několik restaurací vzdálených 200-800 m, zastávky autobusů a vlaků 200-900 m. Pískovny 1,5 km. Ideální pro rodiny, skupiny, rybáře, cyklisty.
Zakwaterowanie: Chalupa s kapacitou 22 lůžek, úschova kol, parkování, po domluvě možnost postavení stanů. K chalupě patří velký dvůr, dvě zahrady s ohništi a louka u řeky. Velký byt: dvě ložnice (2, 3 lůžka), obývák s TV, kuchyňka, soc. zař., možnost přistýlky. Malý byt: větší ložnice (4 lůžka), jídelna s TV, kuchyňka, soc. zař. Apartmány: 2x 2-lůžkový (každý má samostatný vchod, vlastní kuchyňský kout a soc. zař.), 1x 5-lůžkový (2 ložnice se samostatnými vchody, kuchyňka a soc. zař.), 1x 4-lůžkový (2 ložnice se samostatnými vchody, kuchyňka a soc. zař.).
Cena: Léto (měsíce 07-08): 250 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty (so-so). Zima a mimosezóna (měsíce 09-06): 2 a více nocí 200 Kč/os/noc, jen 1 noc 250 Kč/os. Připojení k Internetu 20 Kč/den. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek). Minimální počet osob v apartmánech podle dohody.
Adres: Chalupa U Lávky, Miroslava Ondráčková, Maredova 27, 391 81 Veselí nad Lužnicí
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek U Lávky, Wesele nad Lużnicą
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...