– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Brněnská přehrada

Dwa domy letniskowe U Čecha, Jámy

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Dwa domy letniskowe U Čecha, Jámy

Dwa domy letniskowe U Čecha [Powiększ - nowe okno]
18 0
Lokalizacja: Ve středu vesničky Jámy na Vysočině, 6 km od Žďáru nad Sázavou, na pozemku s výhledem na rybník. V Jámách najdete hospodu, zastávku, obchod (100 m). Koupání v nádrži Hlinné 3 km. Tipy na výlet: zámek Žďár, klášter a poutní kostel na Zelené hoře, westernové městečko u Zvole, skanzen Veselý kopec, hrad Pernštejn, turistika a běžkování po Žďárských vrších.
Zakwaterowanie: Chalupa č. 1 (10 osob): 4 ložnice (2x2, 2x3 lůžka), dětská postýlka, plně vybavená kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s krbem, TV+SAT, 2xWC, koupelna. Chalupa č. 2 (8 osob): ubytování v podkroví (v přízemí bydlí majitel), 2 ložnice (2x4 lůžka), plně vybavená kuchyně s jídelnou, koupelna s rohovou vanou a WC, TV+SAT. Společný dvůr: houpačka, pískoviště, ohniště, bazén, stolní tenis, ruské kuželky. K zapůjčení 5 silničních kol (2 dětská).
Cena: Chalupa č. 1: hlavní sezona (letní prázdniny, Silvestr) 8.300 Kč/chalupa/týden (jen týdenní pobyty), mimo sezonu 6.800 Kč/chalupa/týden nebo 1.100 Kč/chalupa/noc (min. 2 noci). Chalupa č. 2: hlavní sezona (letní prázdniny, Silvestr) 5.500 Kč/chalupa/týden (jen týdenní pobyty), mimo sezonu 4.500 Kč/chalupa/týden nebo 800 Kč/chalupa/noc (min. 2 noci). U obou chalup se připlácí se energie dle skutečné spotřeby. V ceně jsou rekreační poplatky, povlečení i WiFi internet.
Adres: Rekreační chalupy, Pavel Čech, Jámy 78, okr. Žďár nad Sázavou
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dwa domy letniskowe U Čecha, Jámy
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...