– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chatka BJB Zdychawa, Muránska Zdychava

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Chatka BJB Zdychawa [Powiększ - nowe okno]
26 0
Lokalizacja: Na samote v doline potôčika Zdychava, na zelenej turistickej značke, 2 km za Muránskou Zdychavou, v čistej prírode pod horou Stolica (1.477 m). Autobusová stanica v Muránskej Zdychave 2,5 km. Mesto Revúca 10 km. Autom je prístup až ku chate.
Zakwaterowanie: Nezisková skromná chata vybudovaná nadšencami z neďalekého cirkevného zboru Bratskej Jednoty Baptistov v Revúckej Lehote, vhodná pre deti, mládež a ľudí, čo sú finančne slabší a pritom milujú prírodu. Chata slúži IBA NA KRESŤANSKÉ MLÁDEŽNÍCKE A ZBOROVÉ STRETNUTIA, cez prázdniny a voľné dni sa poriadajú tábory a stretnutia detí a mládeže. Chata je elektrifikovaná. Pitná voda je zavedená do chaty zo studničky. Úžitková voda (voda na varenie) se berie z rieky. Kuchyňa (plynová rúra a šporák, chladnička, pec, hrnce, poháre, taniere, príbory). V chate sú dve 3-lôžkové izby (jedna s krbom), v podkroví môže prenocovať cca 20 ľudí na madracoch (sú na chate), ďalší si môžu postaviť stany u chaty. V chate je WC pre nutné prípady, inak sa používa latrína, kúpanie v rieke. Pred chatou je ohnisko a dve ihriska.
Cena: Nemáme určenú taxu za ubytovanie, každý človek nechá za pobyt istú sumu podľa vlastného uváženia, peniaze sú znova investované do chaty a okolia. Hlavné náklady na chatu a údržbu hradí zbor BJB Revúcka Lehota.
Adres: Chata BJB, Muránska Zdychava. Majiteľ: Bratrská jednota babtistov Revúcka Lehota. Kontaktná osoba: Peter Hrivnák, Tomášikova 1201/10, 050 01 Revúca.
Notatki: Chata je obsadzovaná výlučne na báze osobných kontaktov.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chatka BJB Zdychawa, Muránska Zdychava
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...