– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Schronisko Czerwonogórskie Siodło, Louczna nad Desną - Czerwonogórskie Siodło

65 % (1)

Schronisko Czerwonogórskie Siodło (1.013 m), Louczna nad Desną - Czerwonogórskie Siodło

mob. +420 723 505 288, +420 777 226 332 hr.marty@seznam.cz
Schronisko Czerwonogórskie Siodło [Powiększ - nowe okno]
60 0
Lokalizacja: Na Červenohorském sedle, v rekreačním středisku na hlavním hřebeni Hrubého Jeseníku. Přístup možný autem i autobusem po horské silnici Kouty nad Desnou - Červenohorské sedlo - Filipovice (silniční tah Šumperk - Jeseník). Na sedle funguje významné lyžařské středisko s mnoha vleky, v okolí jsou upravované trasy pro běžkaře a množství tras pro pěší turisty a cyklisty.
Zakwaterowanie: Skromná, ale stylová horská chata s kapacitou 60 lůžek, s vlastní restaurací. V chatě jsou 2- až 7-lůžkové pokoje, na každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Soc. zařízení je společné na každém patře. Celodenně otevřená samoobslužná restaurace (i pro příchozí turisty a lyžaře). Úschovna lyží a kol. Před chatou je parkoviště. Chata Červenohorské Sedlo byla postavena v roce 1935 Klubem českých turistů. Možnost domluvy wellness v sousedním hotelu. Půjčujeme elektrokola.
Cena: Léto (1.4.-23.12.): se snídaní 550 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 650 Kč/os). Zima (1.1.-31.3.): se snídaní 650 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 750 Kč/os). Silvestr (23.12.-1.1.): s polopenzí 820 Kč/os/noc, min. 2 noci. Děti do 3 let bez lůžka zdarma. Pes 200 Kč/noc. Večeře 150 Kč. Rekreační poplatek 30 Kč/os/noc (jen dospělí). Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Zapůjčení elektrokola 590 Kč/den.
Adres: Horská chata Chata Červenohorské sedlo, Červenohorské Sedlo 72, 788 11 Loučná nad Desnou. Provozovatel: H+M Breakrstorm, Šumperk. Odpovědná osoba: Martin Hrnčíř.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

65 % (20. 2. 2013, 14.15)
Jednoduchá turistická chata, která by si na jednu stranu zasloužila rekonstrukci, ale zase na druhou stranu je dobré, že na Červenohorském sedle existuje obyčejná chata poskytující přenocování i dobré jídlo za malý peníz. V chatě je samoobslužná restaurace s menší nabídkou klasických jídel (knedlíky plněné masem se zelím, svíčková, sladké knedlíky, smažený sýr atd.). Ochutnal jsem smažený sýr s hranolkami, byly připraveny výborně, dozlatova, bez připálení. Ubytován jsem zde nebyl, jen jsem se zastavoval během výletu na běžkách. Interiér pokojů jsem tedy neviděl. Sprchy ve společných sociálkách by si zasloužily lepší úklid, podlaha nebyla úplně čistá.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko Czerwonogórskie Siodło, Louczna nad Desną - Czerwonogórskie Siodło
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...