– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat, kemping i restauracja Dymník, Rumburk - Dymnik

?? %

Pensjonat, kemping i restauracja Dymník (475 m), Rumburk - Dymnik

mob. +420 608 555 106, +420 773 333 242 info@dymnik.cz
Pensjonat, kemping i restauracja Dymník [Powiększ - nowe okno]
14
Lokalizacja: Ve vrcholové části hory Dymník (515 m) nad městem Rumburk, ve Šluknovské pahorkatině (podhůří Labských pískovců). V lese vedle chaty je vybudováno lanové centrum. Přístupná kamenná rozhledna na vrcholu Dymníku 250 m po turistické naučné stezce. V okolí chaty možnost pěších procházek i cyklistických výletů. Plavecký bazén v Rumburku 2 km. Zámek a klášter v Rumburku 2,5 km. Vlaková stanice Rumburk 2,8 km. Město Krásná Lípa po turistické značce 4 km. Hraniční přechod s Německem Rumburk - Seifhennersdorf 4,5 km. Lyžařský areál Jedlová 8 km.
Zakwaterowanie: Horský resort s penzionem (luxusní horská chata) a restaurací v budově bývalého selského stavení, v sousedství je kemp a naproti i hotel. Stylová výletní restaurace rozdělená do 3 částí s celkovou kapacitou 80 míst, zvláště útulné bývá večerní posezení. Taneční sál s kapacitou 200 hostů vhodný pro pořádání svateb, plesů, oslav, školení. Přímo u chaty je parkoviště (volný příjezd po silnici z Rumburku). Kemp: na louce s krásným výhledem na západ slunce, toaleta, pitná voda, umývárna se sprchou. Penzion: 5 pokojů (2- až 4-lůžkových) s vlastní koupelnou a TV, společná kuchyňka a společenská místnost.
Cena: Kemp: dospělá osoba 50 Kč/noc (děti zdarma), stan 300 Kč/noc, obytný vůz či karavan 400 Kč/noc, elektřina 100 Kč/noc, rezervace pozemku jen pro 1 skupinku 1.000 Kč/noc. Penzion (včetně snídaně): 1 osoba na pokoji 1.600 Kč/pokoj/noc, 2 osoby 2.800 Kč/pokoj/noc, 3 osoby 3.300-3.600 Kč/pokoj/noc, 4 osoby 4.000 Kč/pokoj/noc, přistýlka 800 Kč/noc, dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma (dětská postýlka 200 Kč/noc), energie i povlečení jsou v ceně. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adres: Resort Dymník - hotel, penzion, kemp, stellplatz a lovecká restaurace (turistická chata na Dymníku), Výletní 775 (hora Dymník), 408 01 Rumburk. Provozovatel: ECGW s.r.o. Odpovědná osoba: Bc. Lukáš Bernas.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat, kemping i restauracja Dymník, Rumburk - Dymnik
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...