– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata Kubrica, Trenczyn - Kubrica

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
120
Lokalizacja: V tichej lokalite 12 km od centra mesta Trenčín. Trenčín je centrom stredného Považia, na východe pohorí Považského Inovca a Strážovských vrchov, na západe výbežky Bielych Karpát. Turistické trasy (Brezina, Ostrý vrch, Inovec) alebo cykloturistické trasy (Vážska cyklomagistrála). Mestská doprava premáva priamo do Kubrice a končí neďaleko chaty.
Zakwaterowanie: Kvalitná chata pre viac ako 120 osôb. Chata je vhodná pre príjemný relax s rodinou ako aj pre detské rekreácie, školské výlety, sústredenia, oslavy. V hlavnej chate sa nachádza veľká jedáleň, zasadačka a klubovne. Pri budove asfaltové aj trávnaté ihrisko a malý bazén. Izby: 22x s vlastným soc. zariadením (2 lôžka + 2 prístelky, WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, balkón), 8x so spoločným soc. zariadením (2 lôžka + 2 prístelky, balkón). Jedáleň s barom a bufetom ponúka široký výber, jedlá aj pre vegeteriánov, jedálny lístok vieme upraviť podľa vašich predstáv, pitný režim (čaj alebo malinovka).
Cena: Leto 12 EUR/os/noc s raňajkami. Zima 13 EUR/os/noc s raňajkami. Školské a firemné akcie 14,50 EUR/os/noc (3x denne strava), pedagogický dozor zdarma. Raňajky formou švédskych stolov. Pri ubytovaní nad 3 dni zdarma 1 celodenný vstup na zimnú krytú alebo letnú mestskú plaváreň Trenčín (vstup platí aj do sauny). Z týchto cien zľava 1 EUR/os/noc pre klientov LevneUbytovani.net!
Adres: Chata Kubrica (penzion Kubrica, bývalá Chata Odevák v Kubrici), Ivan Pĺžík, Trenčín - Kubrica
Notatki: Inzerát je dlouho neaktualizován, údaje proto nemusí odpovídat realitě. Zjistíte-li nové info, sdělte mi jej prosím na info@levneubytovani.net.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata Kubrica, Trenczyn - Kubrica
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...