– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko turystyczne Lopata, Vápenice - Mikulczin Wierch

100 % (2)

Schronisko turystyczne Lopata (745 m), Vápenice - Mikulczin Wierch

mob. +420 776 021 519 chatalopata@gmail.com
Schronisko turystyczne Lopata [Powiększ - nowe okno]
51 0
Lokalizacja: Ve vrcholových partiích Bílých Karpat na Mikulčině vrchu, přímo nad sjezdovkou v lyžařském areálu, v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. V blízkém okolí i tratě pro běžkaře.
Zakwaterowanie: Horská turistická chata s celoročním provozem s kapacitou 49 lůžek + 2 přistýlky. V chatě je 8 pokojů se společným soc. zařízením, na každém pokoji je 5-8 lůžek (standardní i dvoupatrové postele). Společenská místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou, dětský koutek, jídelna. Úschovna kol a lyží. Bezplatné WiFi připojení. V těsné blízkosti chaty je velké parkoviště, i pro autobusy. Ubytování je vhodné i pro školy v přírodě a lyžařské výcviky. V létě posezení u chaty, velké ohniště k opekání, plácek před chatou na různé hry. Možnost stravování pro skupiny 30 a více osob (pro školy, svatby, firemní akce apod.).
Cena: Celoročně: 2 a více nocí 250 Kč/os/noc, jen 1 noc 300 Kč/os. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, ručníků i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adres: Turistická chata Lopata, Mikulčin Vrch č.p. 37, obec Vápenice, pošta 687 74 Starý Hrozenkov. Chatařka: Bc. Soňa Sýkorová. Majitel: VOP 014, s.r.o. Provozovatel: VOP gastro, s.r.o., Uherský Brod.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (31. 10. 2012, 19.18)
Użytkownik przebywał tu od 28 października 2012 do 30 października 2012.
Ubytování výborné,pro nenáročné cenově výhodné, cca 4 km z hlavní silnice.Potřebovali jsme noclehy při návštěvě Trenčina jsme duchodci.Správcové výborní.Příjemní.
100 % (28. 3. 2012, 08.57)
Użytkownik przebywał tu od 24 czerwca 2010 do 29 czerwca 2010.
Ubytování výborné. Stravování si obstarává každý sám. Kuchyňka dobře vybavená, vč. ledniček, jídelna s TV prostorná. Správcové objekt neustále vylepšují, k hostům velmi vstřícní. Doporučuju. L.H.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko turystyczne Lopata, Vápenice - Mikulczin Wierch
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...