– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Schronisko Górskie Návrší, Stare Miasto pod Śnieżnikiem - Strzibrnice

90 % (1)

Schronisko Górskie Návrší (899 m), Stare Miasto pod Śnieżnikiem - Strzibrnice

mob. +420 775 927 385 navrsi@navrsi.eu
Schronisko Górskie Návrší [Powiększ - nowe okno]
56 0
Lokalizacja: Na moravské straně Králického Sněžníku, v krásné přírodě necelé 2 km nad vesnicí Stříbrnice na žluté turistické značce. Vlak ve Starém Městě pod Sněžníkem 6 km, autobus ve Stříbrnicích. Vrchol Králického Sněžníku asi 5,5 km. Polská hranice 1,5 km. U chaty je lyžařský vlek a upravované běžkařské tratě. Pro ubytované je k chatě možný příjezd autem.
Zakwaterowanie: Stylová horská turistická chata s nádechem romantiky a starých dobrých časů, s kapacitou 56 lůžek. V chatě je 11 pokojů (1x2, 2x3, 4x4, 2x6, 2x10 lůžek, některé pokoje jsou s palandami). Společné soc. zařízení, společenská místnost, úschovna lyží a kol, stolní tenis. Pes povolen (pro větší psy bouda před chatou). Bezplatný Internet. Hospůdka se studenou i teplou kuchyní, široký výběr jídel i nápojů, bar, letní terasa. Chata Návrší byla postavena v roce 1928 v místě bývalých salaší.
Cena: Celoročně: se snídaní 510 Kč/os/noc (děti do 12 let 460 Kč/noc), s polopenzí 590 Kč/os/noc (děti do 12 let 540 Kč/noc). Pes 200 Kč/noc. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí pro všechny druhy pokojů, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Adres: Horská chata Návrší (turistická chata Návrší), Stříbrnice 51, 788 32 Staré Město pod Sněžníkem. Provozovatel: Douny plast s.r.o. Kontaktní osoba: pí. Dolečková.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (4. 4. 2012, 11.16)
Użytkownik przebywał tu od 27 czerwca 2011 do 28 czerwca 2011.
Ubytování jsem využili na jednu noc, obsluha nám vyšla maximálně vstříc - dorazili jsme pozdě odpoledne - pivo výborné, jídlo taktéž. Odcházeli jsme na východ slunce ve 2 v noci, abychom nerušili ostatní, dostali jsme samostatnou chalupu. Chata procházela rekonstrukcí, proto trochu sparťanské podmínky - na turistiku nebo cyklo dostačující, rekonstrukce určitě již dokončena. Krásný výhled, kousek pod vrcholem a klid, doporučuji.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko Górskie Návrší, Stare Miasto pod Śnieżnikiem - Strzibrnice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...