– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domek letniskowy Petrowec, Kalinovo - Vyšný Petrovec

?? %
+421 911 794 180 branokne@azet.sk
Domek letniskowy Petrowec [Powiększ - nowe okno]
10 0
Lokalizacja: Na samote Vyšný Petrovec, v kopcoch 5 km od obce Kalinovo (tu aj želežničná zastávka). Okolie je bohaté na krásnu prírodu a množstvo divej zveri. V blízkosti Vyšný Petrovský rybník. V okolí možnosť hubárčenia, jazdenia na koníkoch. Kúpanie: mestské kúpalisko Poltár 8 km, maličké kúpalisko Boľkovce, termálne kúpalisko Dolná Strehová 36 km.
Zakwaterowanie: Drevenica (chata) pre 10 osôb, prenajímaná pre páry, rodiny aj jednotlivce (na víkendy alebo viac dní). Drevenica je vybavená kúpeľňou a toaletou, štýlovou kuchynkou, obývacou izbou a spálňou (2 poschodové posteľe, 2 prístelky, 2 rozkladacie pohovky). Veľký biliardový stôl, stolný futbal. U drevenice je trávnaté ihrisko, bazén, murovaný gril, trampolína. O súkromie je postarané, vašim jediným susedom bude senník.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 8 EUR/os/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci (aj iba 2 osoby majú k dispozícii celú chatu iba pre seba). Silvester: 600 EUR/chata/pobyt. Energie sú v cene do výšky bežnej spotreby.
Adres: Chata Petrovec (drevenica Petrovec, chalupa Petrovec), 985 01 Kalinovo - Petrovec. Prevádzkovateľ: Branislav Knechta, Kalinovo 773, 985 01 Kalinovo.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Branislav (27. 7. 2014, 17.46)
Že v chate na samote nezaškraboce myš nezaručí nikto, klienti často nechávajú v noci otvorené dvere a chvíľu trvá kým sa dopracuje k nástrahám a uhynie. Toto však nebol pravý dôvod odchodu, blížili sa daždivé dni a pani šikovne využila situáciu.
Zuzana (25. 7. 2014, 22.02)
Vnútri v chate sú myši.Museli sme spať v aute aj s malými deťmi.Voda v bazéne špinavá...Na druhý deň sme museli odísť.Neodporúčam!

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek letniskowy Petrowec, Kalinovo - Vyšný Petrovec
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...