– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko turystyczne Słona Woda, Orawska Półgóra

80 % (5)

Schronisko turystyczne Słona Woda (750 m), Orawska Półgóra

+421 435 595 126, mob. +421 903 607 520, +421 903 942 994 slanavoda@slanavoda.sk
Schronisko turystyczne Słona Woda [Powiększ - nowe okno]
180 0
Lokalizacja: Na Slanej vode, známom turistickom mieste na úpätí Babej Hory, v horskom prostredí 3 km od obce Oravská Polhora. Od chaty vedú značené tur. cesty na Babiu horu. V okolí Slanej vody minerálne pramene, panenská príroda s možnosťami zberu lesných plodov. Vlastný malý lyžiarsky vlek 400 m. V obci Oravská Polhora lyžiarske stredisko Hrádok, skicentrum Sihelné 5 km, možnosť jazdy na koni, na saniach.
Zakwaterowanie: Horská chata s kapacitou 180 lôžok v rôzných objektoch. Reštaurácia (80 miest). Sála (možnosť firemných stretnutí, svadby, robenia diskotéky), poľovnícka izba, sauna, stolný tenis, biliard, posedenie na terase s priamym výhľadom na Babiu horu, volejbalové a futbalové ihrisko, gril, jazda na koni, biofarma - domáce zvieratká. Pes po dohode. Hlavná chata: 10x 2-lôžková izba v retro štýle (WC, sprcha spoločné). Penzión: 52 lôžok v izbách s vlastným soc. zariadením, spoločná kuchynka, spol. miestnosť s TV. Turistická ubytovňa Haciendy: 5 izieb (4x2, 1x3 lôžka) s vlastným soc. zariadením. Zrub: 45 lôžok v 2-lôžkových izbách s vlastným soc. zariadením, spol. miestnosť. Chaty: 4 chatky (1x8, 3x15 osôb) s vlastnou kúpeľnou, väčšie chatky majú aj kuchynku a spol. miestnosť.
Cena: Vrátane raňajok 12-18 EUR/os/noc. Na konkrétne ceny čakáme.
Adres: Turistická chata Slaná voda (horská chata Slaná voda, turistická ubytovňa Na Slanej Vode), Ján Herud, 029 47 Oravská Polhora
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (4. 6. 2016, 13.50)
Milý, velmi ochotný personál, výborné jídlo, příjemné ubytování. Janko bez váhání pomohl naší turistické skupině dostat se do chaty ze zatopené oblasti po silné bouřce. Děkujeme za záchranu a pomoc.
Stosunek jakości do ceny100 %Czystość100 %Personel100 %Otoczenie100 %Posiłki100 %
100 % (9. 9. 2015, 13.27)
Milan Hazala,Púchov Spolu smanželkou Máriou obľubujeme prírodu.Radi zbierame liečivé rastliny a lesné plody, ale len pre vlastnú potrebu nie na komerciu. Venujeme sa i turistike. Veľmi radi máme Hornú Oravu. Z tohto dôvodu naše návštevy na Slanej vode sa opakujú i viackrát do roka. Na Orave sa nám veľmi páči. Pohľad z Babiej hory je nezabudnutelný. S ubytovaním ako i s celkovým pobytom na chate Slaná Voda sme veľmi spokojní. Počas pobytov sme si našli viacej priateľov, s ktorými sme sa tu stretli už viackrát. Týto priatelia sú z celého Slovenska, Čiech a Moravy, ba i z Poľska. Všetci boli s pobytom spokojní, čo svedčí že ich návštevy sa tiež viackrát zopakovali. K dobrej pohode samozrejme prispievajú: pán Herúd s manželkou a ostatný personál chaty, začo Vám patrí úprimná vďaka od návštevníkov z Púchova. Tešíme sa na ďalšie stretnutia.
(7. 1. 2015, 15.27)
Vyjadrenie pre pani Sisu Folt.Všimli sme si uverejnený myslim si naintrigovaný názor od pani Sisi ,ktorá ešte aj tají svojú identitu.Čo sa týka kurenia bol stred augusta ak bolo treba tak sa určite kurilo bývame tam aj mi.Na radiatoroch máme termo regulátory v kuchynke nieje ale to znamena,že radiator je otvorený na maximum.Čo sa týka vyhadzovania ističov mohlo dôjsť pri zapnutí viacerých spotrebičov naraz.Kuchynka ma služiť na prípravu jednoduchých jedál,ale nie ako vyvarovňa.Do 70l chladničky môže isť len toľko potravín na koľko je určena Vy nato čo ste si priniesli by ste potrebovali 200l chladničku a 100L mrazak.Čo sa týka smradu bol skutočne neuveriteľny nakoľko ste si za týždeň neviniesli ani odpadky a zvyšky jedál.Čo sa týka hodnotenia Vás ako hosti neskutočna partia pani Sisa matka s detmi bez otca,ktorá holdovala alkoholu.Ich deti keď chodili okolo obory tak zvierata štuchali palicami a hadzali kameňami.
20 % (15. 9. 2014, 12.51)
Użytkownik przebywał tu od 16 sierpnia 2014 do 23 sierpnia 2014.
Orava ako vždy aj po 20rokoch čo som tu nebola nádherná.Celé zle čo sa týka ubytovania.zakúriť na noc sme chceli kvôli deťom,ale sa nedalo nakoľko na radiátoroch neboli ventily,chladnička nefungovala,na dvojplatničke sa dala používať len jedna,keď sa pustila druhá vyhodilo poistky,mikrovlnka nefungovala,v kúpeľke v dolnej časti neuveriteľný smrad.Čo sa týka personálu-pani veľmi ochotná,mladý pán(chatárov syn)robí čo sa dá nakoľko je tam evidentne na všetko sám,ale ochotný a slušný,až na nemiestny komentár pri našom odchode(asi chcel byť vtipný :)),a PÁNA chatára radšej nebudem komentovať!Napriek všetkému som si dovolenku so synom a rodinou užila.Polepšite sa :):):)
100 % (12. 5. 2014, 09.49)
Użytkownik przebywał tu od 8 maja 2014 do 11 maja 2014.
Krásné prostředí Horní Oravy, ubytování na úrovni - teplá voda, vytápění v chatce, kuchyňka a 2x soc.zařízení, TV. Ochotný, vstřícný a velmi příjemný personál, stravovací služby zaslouží pochvalu. Děkujeme - pobyt byl velmi příjemný, rádi se vrátíme.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko turystyczne Słona Woda, Orawska Półgóra
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...