– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domek Slovenka, Czarny Balog - Vydrovo

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Domek Slovenka [Powiększ - nowe okno]
10 0
Lokalizacja: Vo Vydrovskej doline v Čiernom Balogu, 300 m od stanice Čiernohronskej železničky, ktorá jazdí priamo pod oknami smerom do Lesníckeho skanzenu (vzdialenosť 1,6 km), bezprostredne pod Náučným chodníkom o histórii a tradíciách obce. Do 400 m je obchod, lekár, lekáreň, kostol, bankomat, obecný úrad.
Zakwaterowanie: Chalupa s celoročnou prevádzkou pre 8-10 osôb. V prízemí chaty je veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV, vybavená kuchyňa s dedinským sporákom na pevné palivo, predsieň a WC. V podkroví je oddychová časť (izby 4x2 lôžka, 2 kúpelne, možnosť doložiť 2 prístelky, postieľku). Vo dvore môžu parkovať 3-4 autá. Za domčekom je záhradka pre detské hry a prístrešok na opekačky. Urobíme všetko pre priateľskú a pohodovú atmosféru.
Cena: Leto (01.05.-30.09.): 12 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Zima (22.12.-15.03.): 14 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 2 noci. Silvester (27.12.-02.01): 18 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 3 noci. Vianoce, Veľká noc: 16 EUR/os/noc, min. 8 osôb, min. 3 noci. Mimosezóna bez vykurovania: 10 EUR/os/noc, min. 4 osoby, min. 2 noci. Mimosezóna s vykurovaním: 12 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 2 noci. Zľava 50 % na dieťa do 12 rokov. Ceny sú konečné (obsahujú aj obliečky na postele, rekreačný poplatok a energie).
Adres: Chalupa Slovenka, Zuzana Giertlová, Vydrovo 92/24, 976 52 Čierny Balog
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek Slovenka, Czarny Balog - Vydrovo
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...