– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domek letniskowy Polana, Hriňová - grzbiet Polany

90 % (2)

Domek letniskowy Polana (1.270 m), Hriňová - grzbiet Polany

mob. +421 905 913 799 (Martin Belej), +421 908 180 231 (Peter Solár) info@polana.sk
Domek letniskowy Polana [Powiększ - nowe okno]
8 0
Lokalizacja: Vo vrcholových partiách Poľany, v chránenej krajinnej oblasti, na okraji lesa pri horskom hoteli Poľana. V blízkom okolí vodopád Bystrô, vrch Zadná Poľana (1.458 m), Melichova skala. Lyžiarsky vlek dlhý 450 m iba pre obyvateľov chatiek (lyžovačka v absolútnom kľude). Ak snehové podmienky dovolia, dá sa na lyžiach isť až na Hriňovské lazy po úžasných lesných cestách a lúkách v dĺžke 8-9 km (vieme zabezpečiť odvoz späť na Poľanu). Pri Hriňovej sa nachádza adrenalinové stredisko Košútka.
Zakwaterowanie: Útulne a kompletne zariadená chata pre 8 osôb. K dispozícii je 5 lôžok v podkrovnej izbe a 3 lôžka v obyvacej izbe. Kuchyňa s umývačkou riadu, mikrovlnkou, elektrickým varičom, rúrou na pečenie, prenosným elektrickým grilom a krbová pec. Na chatke sú tri TV (v obývačke, na toalete, v podkroví), internetové pripojenie a IP televízia. Pred chatou je vonkajšie sedenie s grilom a ohniskom. Chata má celoročnú prevádzku.
Cena: Leto (1.4.-20.12.): 1-2 noci 80 EUR/chata/noc, 3-6 nocí 60 EUR/chata/noc. Zima (21.12.-31.3.): 1-2 noci 90 EUR/chata/noc, 3-6 nocí 70 EUR/chata/noc, počas jarných prázdnin +10 EUR/chata/noc. Silvester: podľa dohody. Pri pobytoch na 7 a viac nocí zľava 10 %. Mimo víkendov a pri menšej obsadenosti možnosť zliav. Ceny sú konečné (obsahujú aj posteľnú bielizeň, všetky poplatky a energie).
Adres: Chatka Poľana, Martin Belej, Hriňová - hrebeň Poľany
Notatki: Fotografie: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net, 2012.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

(31. 10. 2012, 19.47)
Użytkownik przebywał tu od 19 października 2012 do 20 października 2012.
Ďakujeme za krásnu reakciu sme radi že sa Vám u nás páčilo. V kúpelni sme užprečistili vodovodnu batériu tak je to v poriadku ale s tou kalužou už nespravíme nič. Naš murár obkladač mal asi bulharsku vodováhu tak sme to museli eliminovať prechodovou lištou. S pozdravom Martin Belej z Poľany
90 % (31. 10. 2012, 11.31)
Użytkownik przebywał tu od 19 października 2012 do 20 października 2012.
Jedná se o chatku v chatové osadě vedle horského hotelu Poľana. Chatek je v okolí ještě několik, každou provozuje někdo jiný. Na typ turistického objektu je chata vybavena poměrně luxusně. Především zaujme velká LCD televize v obývací místnosti propojená i s malou televizkou přímo na toaletě. To vše je doplněno i o velmi kvalitní zvukovou aparaturu a vybírat si můžete i z rozsáhlé nabídky uložených filmů. Pro špatné počasí je tedy zábava zaručena. Pokud je ale hezky, byla by škoda zůstávat na chatě, protože okolí je nádherné! A panuje zde velký klid. V chatce jsou krbová kamna, která dotvoří útulnou atmosféru a rychle celou chatu vytopí. Případně je k dispozici i olejový radiátor. V obývačce jsou 3 pohodlná lůžka, v patře další 3 + 2 lůžka. Slabinou byla koupelna s nízkým tlakem vody ve sprše a špatným odtokem (po umytí několika lidí se zde držela kaluž vody). K dispozici jsou i přezůvky pro hosty. Chata toho tedy nabízí rozhodně více, než je běžný standard a je vidět, že se provozovatelé snaží.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek letniskowy Polana, Hriňová - grzbiet Polany
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...