– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Zamek Chodski, Domażlice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

100 % (1)

Pensjonat Zamek Chodski, Domażlice

Pensjonat Zamek Chodski [Powiększ - nowe okno]
40 0
Lokalizacja: V centru města Domažlice, v neobyčejně krásné krajině Chodska, která nabízí mnohé přírodní, kulturní i společenské bohatství. Vedle penzionu několik restaurací s příjemnou atmosférou a tradičním meny české, chodské i mezinárodní kuchyně. Muzea: Chodský Hrad, Jindřicha, Koziny v Újezdě. Galerie: Bratří Špilarů. Hrady: Rýzemberg, Nový a Starý Herštejn, Netřeb. Zámky: Horšovský Týn, Ronšperk v Poběžovicích. Rozhledny: Čerchov, Koráb, Bolfánek, Domažlická věž.
Zakwaterowanie: Penzion s okouzlujícím prostředím v plně zařízených 2- až 4-lůžkových pokojích (apartmánech) se satelitní televizí, wifi internetem a vlastní kuchyňkou včetně itineráře a základních kuchyňských spotřebičů. Snídaně formou bufetových stolů, z čerstvých surovin od místních a regionálních dodavatelů.
Cena: Celoročně: 1 osoba 700 Kč/pokoj/noc, 2 osoby 1.300 Kč/pokoj/noc, 3 osoby 1.800 Kč/pokoj/noc, 4 osoby 2.300 Kč/pokoj/noc. Slevy u vícedenního pobytu: 4-6 nocí sleva 5 %, 7-10 nocí sleva 10 %, 11 nocí a více sleva 15 %. Děti do 3 let zdarma. Ceny zahrnují snídani a jsou konečné (včetně všech poplatků).
Adres: Penzion U Chodského Hradu (penzion Chodský hrad), Jaroslav Houdek, náměstí Míru 66, 344 01 Domažlice-Město
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (19. 8. 2012, 13.43)
Użytkownik przebywał tu od 11 sierpnia 2012 do 18 sierpnia 2012.
Velmi citlivě zrekonstruováný historický dům v centru na náměstí. Útulné prostředí, srdečný personál, ochotný a vstřícný k vašim přáním. Pouze není příliš vhodný pro osoby s omezenou hybností kvůli schodům. Doporučuji!

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Zamek Chodski, Domażlice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...