– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartamenty Csátó Vendégház, Tihany

90 % (1)

Apartamenty Csátó Vendégház (170 m), Tihany

mob. +36 209 516 022 csato@csato.hu
Apartamenty Csátó Vendégház [Powiększ - nowe okno]
24
Lokalizacja: V centru romantické historické vesnice Tihany na sopečném poloostrově uprostřed Balatonu. Autobusová zastávka 100 m. Pláž a přístaviště lodí 1,2 km. Po Tihaňském poloostrově vede mnoho značených turistických tras (skály, rozhledny atd.).
Zakwaterowanie: Rustikální 4-lůžkové apartmány s veškerým komfortem ve třech zrekonstruovaných historických kamenných domech. Apartmány jsou se samostatným vchodem, vlastní koupelnou, kompletně vybavenou kuchyňkou, TV a centrálním vytápěním pro pohodlný pobyt v létě i v zimě. Bezplatné WiFi. Mezi usedlostmi je nádvoří s možností parkování, grilování a příjemného posezení s působivým výhledem na hladinu Balatonu.
Cena: Léto (měsíce 06-09): 36.000-40.000 HUF/apartmán/noc. Zima a mimosezóna (měsíc 10-05): 30.000-36.000 HUF/apartmán/noc. Připlácí se rekreační poplatek. Povlečení i energie jsou v ceně.
Adres: Csátó Vendégház, Petőfi Sándor utca 8, 8237 Tihany, okres Balatonfüred, župa Veszprém, Maďarsko. Provozovatel: Tamás Károly.
Notatki: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Płatna reklama.
Aktualizacja:
Video: Prezentace všech apartmánů

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (22. 12. 2021, 14.04)
Użytkownik przebywał tu od 19 października 2021 do 22 października 2021.
Starodávné muzeální domečky, v nichž se přenesete do pohádky. Přestože jsou zrekonstruovány tak, aby co nejvíce připomínaly dávné časy, najdete v nich vše, na co je moderní člověk zvyklý (koupelna s teplou vodou, kuchyně atd.). S parkováním je to obecně na Tihani složité a platí se za něj. Zde máte parkování v ceně pobytu a zaparkujete na dvorku přímo před apartmánem (byť při více autech je nájezd trochu složitější). Tím nejúžasnějším na tomto rekreačním areálu je však výhled na Balaton. Na vyhlídku si můžete donést připravenou snídani a krásně si vychutnávat začátek nového dne.
Stosunek jakości do ceny90 %Czystość90 %Personel90 %Otoczenie100 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartamenty Csátó Vendégház, Tihany
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...