– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Kwatera prywatna Denny Plus, Daczice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

30 % (1)
Kwatera prywatna Denny Plus [Powiększ - nowe okno]
6 0
Lokalizacja: V Dačicích na Vysočině, 500 metrů od historického centra města (zámek, vyhlídková věž, kostka cukru atd.). Autobusové nádraží 500 m, vlakové nádraží Dačice 750 m. V okolí Dačic je půvabná krajina, v níž se střídají kopce s barvitými údolími, lesy a květnatými loukami s rybníky. Kraj bývá označován jako Brána Podyjí. Telč (UNESCO) 12 km, Slavonice 13 km.
Zakwaterowanie: Privát v podkroví rodinného domu s hezkým výhledem. Hostům slouží dva pokoje (2+4 lůžka) se společnou sprchou, WC, TV a kuchyňkou k přípravě jednoduchých pokrmů. Na každém pokoji je lednička. Vytápění centrální plynovým kotlem. Zahrada s venkovním posezením, možností grilování i postavení stanu. Možnost parkování na uzavřeném dvoře i úschovy jízdních kol v uzamykatelné garáži. Na dvoře nepravidelně provozujeme čištění interiérů aut.
Cena: Léto (1.4.-31.10.): 1 osoba na pokoji 310 Kč/pokoj/noc, 2-4 osoby 195-200 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zima (1.11.-31.3.): 2 osoby na pokoji 215 Kč/os/noc, 3 osoby 213 Kč/os/noc, 4 osoby 207,50 Kč/os/noc, příplatek za vytápění 100 Kč/pokoj/noc, min. 2 noci. Vánoce a Silvestr: uzavřeno. Děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma, děti 2-9,99 let sleva 50 %. Poplatek obci 10 Kč/os/noc. Povlečení je v ceně.
Adres: Privát denny+ (Denny Plus), Tyršova 58, 380 01 Dačice V. Provozovatel: Milan Králík.
Notatki: Ubytování je od 09/2023 mimo provoz.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

30 % (25. 7. 2023, 18.22)
Użytkownik przebywał tu od 19 lipca 2023 do 21 lipca 2023.
Pan Králík žije v domku sám se psem. Tomu odpovídá úroveň. Nepořádek, přes který se musí projít nahoru. Nekomfortní schody bez zábradlí do podkroví. V bytě v jídelním koutě a v koupelně s WC šikmé stropy omezující pohyb. Mimo kuchyňskou linku je vše staré (70. léta), neudržované, neestetické, mnohdy poškozené (židle, lavice u stolu...) Vybavení v kuchyni nedostatečné (s informací, že když budeme něco potřebovat, máme si o to říci panu Králíkovi). Naředěné tekuté mýdlo i Jar. Snad jen postel se dá pochválit - má měkkou matraci, na které se mi dobře spalo. Fotky na nabídce vůbec neodpovídají realitě. Byly jsme s kolegyní nepříjemně překvapeny celkovým vzhledem bytu. Na nabídce má také jinou cenu, aktuálně chce 350 Kč za osobu a noc. Za mě by odpovídající cena byla tak 120 Kč. Dačice a široké okolí je nádherná krajina, my jsme na ubytování chodily pouze přespat a celé dny jsme byly venku. Takže lokalitu doporučuji, ale ubytování denny+ je opravdu pro hodně skromné, až otrlé turisty.
Stosunek jakości do ceny20 %Czystość20 %Personel40 %Otoczenie50 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kwatera prywatna Denny Plus, Daczice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...