– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom Turysty PTTK, Zakopane

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Dom Turysty PTTK [Powiększ - nowe okno]
300
Lokalizacja: V Zakopaném v polských Tatrách, v úplném centru města, 1 km od vlakového a autobusového nádraží. Slavná promenádní ulice Krupówki s velkým množstvím restaurací je vzdálena jen 50 m. Spodní stanice lanovky Gubałówka 700 m. Zakopané je hlavním polským východiskem do Tater.
Zakwaterowanie: Turistická ubytovna s kapacitou 300 osob v pokojích různé kvality. V tzv. hotelové části jsou 2- až 3-lůžkové pokoje (s manželskými postelemi i oddělenými lůžky) s TV a vlastní koupelnou (nebo alespoň umyvadlem). V turistické části jsou pokoje se společným soc. zařízením. V ubytovně jsou společenské místnosti (s krbem i pro konání konferencí) a vlastní restaurace. Před ubytovnou je zahrada s posezením a hlídané parkoviště.
Cena: Sezóna: turistický 2-lůžkový pokoj 37 zł/os/noc, 5-lůžkový 29 zł/os/noc, 7-lůžkový 27 zł/os/noc, hotelový 2-lůžkový s umyvadlem 84 zł/pokoj/noc, 3-lůžkový s umyvadlem 114 zł/pokoj/noc, 1-lůžkový s koupelnou a TV 75 zł/pokoj/noc, 2-lůžkový s koupelnou a TV 150 zł/pokoj/noc. Mimosezóna: turistický 2-lůžkový pokoj 27 zł/os/noc, 5-lůžkový 24 zł/os/noc, 7-lůžkový 22 zł/os/noc, hotelový 2-lůžkový s umyvadlem 60 zł/pokoj/noc, 3-lůžkový s umyvadlem 81 zł/pokoj/noc, 1-lůžkový s koupelnou a TV 55 zł/pokoj/noc, 2-lůžkový s koupelnou a TV 110 zł/pokoj/noc. Silvestr: příplatek. Rekreační poplatek 1,70 zł/os/noc. Snídaně 11 zł. Ceny jsou včetně DPH. Pro návštěvníky LevneUbytovani.net byla v době provozu garantována 10% sleva ze standardních (zde uvedených) cen!
Adres: Turistická ubytovna PTTK (Dom Turysty PTTK), ulice Zaruskiego 5, 34 500 Zakopane (Zakopané)
Notatki: Podle stránek Pttk.pl je objekt od 05/2012 v rekonstrukci.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom Turysty PTTK, Zakopane
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...