– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domek, Trzeboń

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Domek [Powiększ - nowe okno]
8
Lokalizacja: V kraji rybníků a lesů na okraji Třeboně, v chráněnné krajinné oblasti Třeboňsko. Vlaková stanice Třeboň 1 km, autobusová zastávka 1,2 km. V Třeboni jsou restaurace, obchody, zámek, zámecký park, městské opevnění. Možnost koupání (přírodní v rybníce i koupaliště).
Zakwaterowanie: Domek se třemi pokoji maximálně pro 8 osob. Pokoje jsou 3-lůžkové, jeden má balkon. Společná vybavená kuchyň (mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička, kombinovaný sporák, spižírna), koupelna, 2 WC, 2 TV. Možnost vytápění elektrickým kotlem s ústředním topením. Venku je uzavřená zahrada (posezení s grilem), ohniště, pískoviště, zahradní houpačka. Uzamykatelná úschovana kol. Parkování před domem na oploceném pozemku.
Cena: Celoročně: týdenní pobyt 11.200 Kč/dům/týden, víkendový pobyt 4.000 Kč/dům/víkend. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Připlácí se energie podle skutečné spotřeby. Povlečení je v ceně. Víkendový pronájem jen mimo letní prázdniny, o letních prázdninách pouze pobyty od soboty do soboty. Na Vánoce a Silvestr se domek nepronajímá.
Adres: Domek v Třeboni, Václav Dlouhý, Sídliště 1158, 379 01 Třeboň
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek, Trzeboń
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...