– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domek drewniany Levandula, Liptowska Kokawa

?? %

Domek drewniany Levandula (790 m), Liptowska Kokawa

Domek drewniany Levandula [Powiększ - nowe okno]
4 0
Lokalizacja: Na západnom okraji obce Liptovská Kokava pod Západnými Tatrami. Obchod a autobusová zastávka 200 m. Vlaková stanica Liptovský Hrádok 8 km. Lyžiarske strediská Podbanské 10 km a Závažná Poruba 16 km. Lyžiarske bežecké trate za obcou. Aquapark Tatralandia 28 km. Skanzen Pribylina 3 km. Lokalita je predurčená na pobyt v prírode, cykloturistiku a hubárčenie. Pre náročnejších turistov možnosť výletov do tatranských dolín.
Zakwaterowanie: Drevená chata (drevenica) pre 4 osoby. V chate je obývacia izba (2-lôžkový rozkladateľný gauč + 1-lôžková posteľ, kamna, TV), plne vybavená kuchyňa (1-lôžková posteľ) a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. WiFi internet. V samostatnej miestnosti na nachádza infrasauna. Za domom je oplotený dvor s vonkajším posedením, grilom a ohniskom. Bezplatné parkovanie priamo pro chate.
Cena: Celoročne okrem sviatkov: 50 EUR/chata/noc. Vianoce a Silvester (23.12.-27.12., 30.12.-2.1.): 75 EUR/chata/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačné poplatky, energie a posteľnú bielizeň) a platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adres: Drevenička Levandula (drevenica Levandula), Liptovská Kokava 91, 032 42 Liptovská Kokava. Prevádzkovateľ: Roland Vdovják.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek drewniany Levandula, Liptowska Kokawa
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...