– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom drewniany V sedle U Falťanov, Pohronská Polhora - przełęcz Zbojska

95 % (1)
mob. +421 948 232 664 vsedleufaltanov@gmail.com
Dom drewniany V sedle U Falťanov [Powiększ - nowe okno]
16 0
Lokalizacja: V krásnej prírode na horskom sedle Zbojská pri Pohronskej Polhore, na rozhraní okresov Brezna a Rimavskej Soboty, na hranici Národného parku Muránska planina. Okolie je vhodné pre horskú cyklistiku, turistiku, jazdu na koni, v zime na bežky a slalomové lyžovanie (Skicentrum Zbojska). V mieste zastávka parného vláčiku na ozubnicovej trati.
Zakwaterowanie: Rekreačný areál s dvoma drevenými chatami, krčmičkou a wellness. V každej chate sú 2 apartmány - v menšej chate 2 jednoizbové, vo väčšej 2 dvojizbové. Každý apartmán je 4-lôžkový, má samostatný vchod, vlastnú kúpeľňu, toaletu a plne vybavený kuchynský kútik (dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). V každej izbe je TV s MP3 prehrávačom. Wellness zóna s fínskou saunou a vírivkou, oddych pri masážach a fyzioterapii. Vlastná Krčmička u Falťanov, zahradný výčap, možnosť usporiadať spoločenské udalosti pre 30 osôb pri živej hudbe a škole ľudového tanca. Hospodársky dvor (sliepočky, kačky, zajace, kozičky,...). Aktívny odpočinok jazdou na koni s doprovodom, v zime skijoring na lyžiach a koňoch, lukostreľba.
Cena: Celoročne okrem sviatkov: 2 a viac nocí 12 EUR/os/noc, iba 1 noc 15 EUR/os. Vianoce a Veľká noc: 15 EUR/os/noc, min. 2 noci. Deti do 3 rokov zdarma, 3-6 rokov 7 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, energií aj postelnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmáne. Jazda na koni v teréne s inštruktážou 15 EUR/os/hod.
Adres: Drevenica V sedle U Falťanov (rodinná farma a krčmička U Falťanov v sedle), sedlo Zbojská, Pohronská Polhora. Kontaktná osoba: Terézia Falťanová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:
Video: Pečienie muránskych buchiet na Zbojskej, pripravuje folkloristka Terézia Falťanová.

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

95 % (23. 4. 2012, 16.37)
Użytkownik przebywał tu od 30 sierpnia 2011 do 3 września 2011.
Dřevěnice má výbornou polohu. Nachází se hned u salaše Zbojská, kam se dá chodit na výborná jídla do stylového prostředí. Je dokonce k salaši výrazně blíž než ubytování, které poskytuje samotná salaš. Dřevěnice je nově vybudovaná, po naší návštěvě se ještě dolaďovaly poslední záležitosti. Pro 4 osoby už může být apartmán trochu stísněnější, naopak pro 2 osoby je to luxus. My jsme byli ubytováni v apartmánu v patře. Měli jsme s sebou i horská kola, která se nám vždy podařilo vynést po schůdkách přímo do předsíně v apartmánu (schody jsou trochu prudké, tak to nebylo úplně snadné, ale dalo se to). Okolní terén je na horská kola báječný, jsou zde jak lesní asfaltky, tak náročnější pěšinky v lesích či po loukách s dalekými výhledy. Hned za ubytováním často volně pobíhají ovce a jiná zvířátka, nás zaujala především malá prasátka, která se volně pohybovat jen tak nevidí.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom drewniany V sedle U Falťanov, Pohronská Polhora - przełęcz Zbojska
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...