– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Ośrodek wypoczynkowy Dwór Nowe Zamki, Mladecz - Nowe Zamki

100 % (1)

Ośrodek wypoczynkowy Dwór Nowe Zamki, Mladecz - Nowe Zamki

mob. +420 724 238 688 info@dvurnovezamky.cz
Ośrodek wypoczynkowy Dwór Nowe Zamki [Powiększ - nowe okno]
20 0
Lokalizacja: V srdci CHKO Litovelské Pomoraví u zámku Nové Zámky, 50 m od břehů Moravy, asi 4 km od Litovle a 23 km od Olomouce. Klidná lokalita v romantické přírodě, přímo na hlavních cykloturistických a vodáckých stezkách. Loštice 9 km.
Zakwaterowanie: Hospodářský dvůr z 18. století s chovem koní s turistickým letním ubytováním v buňkách. V areálu je klubovna, venkovní posezení, ohniště, úschovna lodí a kol, parkování v areálu. Ubytování se psy je povoleno. V areálu jsou pořádány letní pobyty u koní. Ubytování je v provozu v měsících 05-10.
Cena: Celá sezóna: buňky 250 Kč/os/noc, ve vlastním stanu 50 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, energií i povlečení v chatkách) a jsou garantované i při ubytování jen 1 osoby samostatně v buňce, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adres: Rekreační středisko Dvůr Nové Zámky, Nové Zámky 3, 784 01 Mladeč. Kontaktní osoba: paní Holoušová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (6. 8. 2014, 11.27)
Użytkownik przebywał tu od 1 sierpnia 2014 do 5 sierpnia 2014.
Byli jsme zde, ve Dvoře Nové zámky, ubytováni na 4 noci ve stanu a nezbývá mi nic jiného než zázemí tohoto jezdeckého areálu pochválit. Pro ubytované ve stanu je k dispozici prostor dřevěných buněk, kde jsou sprchy, WC, dokonce i lednice, rychlovarná konvice a vařič, takže zde najdete vše, co je potřeba. Sociální zařízení bylo většinou čisté, uklizené, takže super. Areál se přes noc kolem 20-21.hod uzamyká, což je další plus. Zaměstnanci areálu nám dali dokonce i klíče od hlavní brány, abychom si v případě zájmu mohli ještě večer někam zajít nebo kdybychom naopak přijeli do areálu pozdě. Jediná výtka a to, že prostoru pro stany tam opravdu moc není. Dohromady jsou zde 3 možnosti kde postavit stan. A to buď rovnou u cesty, kde je cca 2m široký travnatý pás, ovšem pod stromy, což není zrovna nejvhodnější v období silných bouřek, dále v okolí dřevěných buněk a sociálního zařízení, kde je taky něco málo prostoru, ale pokud by ubytování v dřevěných buňkách vstávali třeba v 6 ráno a rozhodli se posnídat venku, tak stanaři jsou rázem vzbuzení neboť je to v bezprostřední blízkosti. Nakonec jsme přece jen našli klidnější zákoutí, asi 50m dlouhý travnatý pás nedaleko sociálek a v blízkosti zastřešeného posezení, takže kdyby do stanu nateklo tak se můžeme přesunout tam. Takže kdybych to měla shrnout-Všichni zaměstnanci areálu velmi vstřícní, ochotní, sociální zařízení a zázemí super, prostředí a příroda kolem nádherné a ubytování umístěné ve středu všech turistických cílů navíc za velmi dobrou cenu 50kč/os pro stan nebo 150kč/os. pro buňky. Určitě doporučuji i ostatním!

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Ośrodek wypoczynkowy Dwór Nowe Zamki, Mladecz - Nowe Zamki
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...