– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Penzión Gabriel, Nowa Leśna

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

95 % (2)
Penzión Gabriel [Powiększ - nowe okno]
18
Lokalizacja: Na južnom úpätí Vysokých Tatier v nadmorskej výške 746 m, v obci Nová Lesná, 10 km od Popradu a 5 km od centra Vysokých Tatier - Starého Smokovca. Kúpaliská s termálnou vodou v Poprade a Vrbove (15 km). Najbližšie lyžiarske strediská sa nachádzajú v Tatranskej Lomnici (8 km), v Starom Smokovci (5 km), Svite (15 km) a Štrbskom Plese (20 km).
Zakwaterowanie: Penzión s kapacitou 18 lôžok, celoročne s možnosťou stravovania. Izby sú 2-, 3- a 4-lôžkové so sociálnym zariadením a toaletou na každej izbe. Spoločenská miestnosť (možné školenia, semináre a kurzy). WiFi pripojenie v celom penzióne. Sauna. Záhrada s altánkom a posedením. Poskytujeme masáže, bankovaciu masáž, liečebné terapie svetlom a infra svetlom a kurzy ezoteriky, orientálnych tancov a aerobicku.
Cena: Celoročne: 6,5 EUR/os/noc pri ubytovaní min. 2 osôb na min. 3 noci. Poplatok obci 1 EUR/os/noc, žiadne iné poplatky sa neúčtujú. Raňajky (švédske stoly) 4 EUR, polpenzia 9 EUR, plná penzia 13 EUR. Masáž (reflexná, oddychová) 5 EUR/30 min, detoxikačná vanička 5 EUR, liečenie bio svetlom 5 EUR.
Adres: Penzión Gabriel, Daniela Peršalová, Slávkovska 316, 059 86 Nová Lesná
Notatki: Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

(24. 2. 2020, 23.14)
Użytkownik przebywał tu od 28 grudnia 2019 do 2 stycznia 2020.
NEODPORUCAM Pani bola milá, ale bohužial zrušila nám pobyt pre 10 ľudí + deti. Tento pobyt sme si zarezervovali zhruba 2 mesiace pred príchodom (Silvester) + sme zaplatili aj zálohu. Pani nám tento pobyt zrušila 2 týždňe pred príchodom kvôli tomu, že sa jej tam nahlásilo 18 ľudí. Čiže uprednostila to, že viac zarobila a nám sa postarala o krásny Silvester. Samozrejme, že 2 týždne pred Silvestrom už nikde nezoženiete ubytovanie. Mrzelo nás to hlavne kvôli deťom. Toto sa nám ešte nikde nestalo s ubytovaním. Takto sa s ľuďmi nejedná.
95 % (28. 3. 2012, 18.51)
Użytkownik przebywał tu od 3 września 2011 do 8 września 2011.
Dobrý deň! S ubytovaním v penzióne Gabriel sme boli spokojní, domáca pani veľmi príjemná, výborná strava, vonku sa dalu posedieť, čisté ubytovanie... Dokonca sme mali problém s naštartovaním auta a panie boli také ochotné, že nám zaistili u susedov štartovací kábel :) Jediné mínus je spoločné sociálne zariadenie, ale nebol s tým žiadny problém.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Penzión Gabriel, Nowa Leśna
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...